Amerykańska baza nie dla Orchówka

Cały świat wstrzymał oddech w oczekiwaniu na rosyjską inwazję na Ukrainę, która wydaje się być przesądzona. Do Polski przylatują żołnierze z USA, którzy w ubiegłym tygodniu odwiedzili powiat włodawski, gdzie oglądali teren pod budowę bazy wojskowej.

Ostatnie dni przyniosły eskalację konfliktu we wschodniej Ukrainie. Wzmogła się aktywność prorosyjskich separatystów, Rosjanie skoncentrowali jeszcze większe siły i sprzęt na granicy i wydaje się być już kwestią dni, kiedy nastąpi inwazja.

Cały Zachód z niepokojem czeka na to, co zrobi Władimir Putin. Stany Zjednoczone nie tylko grożą surowymi sankcjami, ale też wzmacniają swoją obecność na wschodniej flance NATO. Założyli nową bazę w Mokrem koło Zamościa, wiele wskazuje na to, że zainstalują się również w okolicach Białej Podlaskiej. W poszukiwaniu miejsc na obóz wojskowy w ubiegłym tygodniu amerykańcy żołnierze odwiedzili powiat włodawski.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Amerykańska baza nie dla Orchówka"

 1. Pewnie się dowiedziały że u nasz nie ma chirurgii. Chociaż òne pewnie przywiozlyby swoich lekarzy.

 2. Ale wasz szybko Putin z COVIDA -19 wyleczył. Pokazał waszą zachodnią obłudę, gdzie testy, maseczki, odległość na granicy z Ukrainą . Dwa lata karmili wasz wymyślaną Pandemią.

 3. Zamknij się wreszcie obywatelu ( jakiego państwa?). U nas, mówi się “was” a nie wasz. Popracuj nad językiem a przede wszystkim nad głową!

  • Lekarzem jesteś z Państwowej Opieki Zdrowotnej, ze sobie covidka nie dopiszesz do pensji, ze tak reagujesz na mój błąd ortograficzny

 4. Chyba nie tylko językowy. Wszędzie są ostrzeżenia, że trolle są aktywni w sieci

  • Pokończyli studia , uniwersytety a mózg na poziomie TV ścieków, co im telewizorek powie to łykają ja dziwk.. Loda za 5 zł, ale was to boli hahahhahahahahah

 5. Chcieliście sesji nadzwyczajnej w sprawie szpitala to ja macie przewodniczacy Pryll zwołał na poniedziałek

 6. Ja nie na temat ale myślę, że to ważne.
  Jeśli ktoś ma warunki lokalowe niech zgłosi do Urzędu Miasta swoją gotowość przyjęcia uchodźców z Ukrainy. Wiem, że już kilkanaście osób z naszego miasta zgłosiła chęć pomocy a ich sąsiedzi obiecują wsparcie. Pomóżmy!

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content