Akcja „Bezpieczny jednoślad”

Dzisiaj włodawska drogówka na drogach powiatu prowadzi działania skierowane na bezpieczeństwo wszystkich kierujących jednośladami. Policjanci będą reagować na wykroczenia popełniane przez jadących: rowerami, motorowerami i motocyklami oraz wobec nich. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dzisiaj włodawscy policjanci Ruchu Drogowego będą prowadzić działania skierowane na poprawę bezpieczeństwa wszystkich osób poruszających się jednośladami. Funkcjonariusze będą zwracać szczególną uwagę na zachowania na drodze: rowerzystów, motorowerzystów i motocyklistów. Mundurowi będą też obserwować czy inni kierujący nie popełniają wykroczeń wobec jadących jednośladami.

Policjanci oprócz stanowczego reagowania na wszelkie nieprawidłowe zachowania kierujących na drodze, będą częściej badać alkomatem oraz mierzyć prędkość z jaką się poruszają. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu włodawskiego.

ET
KPP Włodawa

1 Komentarz do "Akcja „Bezpieczny jednoślad”"

 1. A kiedy starostwo zacznie akcję rzetelnego informowania o przypadkach koronawirusa? W gazecie napisali że jeden z turystów mial wyniki pozytywne a w statystykach pan Romanczuk nic na ten temat nie pisze. Na zdalnych sesjach rady powiatu cały czas tłumaczy że sesję muszą być zdalne że względów bezpieczeństwa ale rzetelnych informacji już nie przekazuje. To jak to w końcu jest w naszym powiecie? Można chodzić normalnie po mieście i okolicach czy trzeba brać przyklad z pana starosty ktory zamknąl się w starostwie na cztery spusty i nie widać go od długiego czasu?

 2. Czy wreszcie rowerzyści jeżdżący po chodnikach wzdłuż głównych ulic i tych osiedlowych zostaną pouczeni, że chodniki są jednak dla pieszych a używanie dzwonka świadczy o wyjątkowej arogancji

 3. Na ul. Kraszewskiego jest wyznaczona ścieżka rowerowa a duża część cyklistów porusza sie po drodze lub po przeciwnej stronie chodnikiem gdzie nie ma ścieżki. Jak można wymagać porządku jak nawet w naszych sklepach przy wejściu wisi kartka że klienci bez maseczki na twarzy nie będą obsługiwani a w środku są obsługiwani. Sprzedawcy bez masek lub przyłbic a przy wejsciu czesto i gesto nie ma nawet płynu dezynfekującego do rąk.

  • obywatel | 30 lipca 2020 at 18:13 |

   Nie sr..ć ogniem znów z tym Korona, juz debil powinien zrozumieć ze ta pandemia to ściema

 4. Nikt nie każe Ci Sr…c ogniem ale musisz dostosować się do obowiązującego prawa.
  A artykuł dotyczy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

  • obywatel | 30 lipca 2020 at 19:19 |

   to zwróć uwagę koleżance Ance czego dotyczy artykuł, niech się skupi na konkretach. A tak na marginesie to według ustawy a nie prawa , mogę robić zakupy bez maski jeśli noszenie maski wpływa mi na stan zdrowia i gów..o ci do tego.

   • nie dość ze idiota to jeszcze analfabeta, z takim r y j em to nie wchodź nikt cie nie obsłuży

 5. Informacja publiczna | 31 lipca 2020 at 07:05 |

  Panie i panowie radni na najbliższej sesji proszę zapytać pana starostę o następujące kwestie:
  -z kim starosta podpisał umowę na obsługę zdalnych sesji rady powiatu?
  -czy to prawda że umowa została podpisana do końca roku?
  -ile starosta płaci firmie zewnętrznej za obsługę zdalnych sesji?
  -ilu pracowników ma obecnie starostwo powiatowe? Ilu z ich pracuje na stanowisku informatyka i pokrewnych?
  -czy to prawda że strona internetowa starostwa jest również obsługiwana przez firmę zewnętrzną i z każdym najmniejszym problemem muszą do niej dzwonić bo sami nie mają uprawnień do zrobienia czegokolwiek poza dodaniem aktualności?
  -ile zarabiają pracownicy starostwa związani z obsługą informatyczną urzędu? Jaki jest ich zakres obowiązków? Jakie wynagrodzenie pobierają za swoją pracę?

 6. Pędzą rowerami po chodnikach. Na uszach słuchawki , wjezdzaja znienacka na przejścia. Pewnie musi dojść do wypadku żeby coś sie zmieniło. Na stronie komendy policji była kiedyś mapka gdzie można było informować o zagrożeniach i wykroczeniach. Nawet kilka dni po zgloszeniu i interwencji sytuacja sie poprawiała.

 7. W dobie wideo rejestratorów montowanych w autach trzeba zrobić mały maraton po Włodawie i przekazać komendantowi SM i Policji nagranie jak to wygląda porządek na ulicach. Uwaga tylko na RODO.

 8. Większym zagrożeniem we Włodawie są święte krowy na drogach dla rowerzystów ze stadem dzieci, które nie są pilnowane oraz kierowcy samochodów, którzy nie włączają kierunkowskazów oraz ignorują przejazdy dla rowerzystów. Jeżdżę ostrożnie, a i tak zawału czasami można dostać, jak niektórzy samochodami jeżdżą.

 9. Tomku o nienachalnej inteligencji czyżbyś swoje fantazje podstarzałego kuca realizował na tym forum pod nickiem “obywatel”?

 10. A w temacie obowiązku nadzienia maseczek w miejscach publicznych zamkniętych: nie możesz, używać maseczki ze względów zdrowotnych?, nos przyłbicę…

 11. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content