Adam Panasiuk nowym starostą

(2 lutego) W związku z rezygnacją dotychczasowego starosty Andrzeja Romańczuka, Rada Powiatu na sesji nadzwyczajnej wybrała nowy zarząd powiatu. Nowym starostą został dotychczasowy członek zarządu – Adam Panasiuk. Wicestarostą pozostał Tomasz Korzeniewski, zaś członkami zarządu: Edward Łągwa, Marian Kupisz i Tadeusz Sawicki.

Nowy starosta, zabierając głos, powiedział m.in. – To dla mnie wielki zaszczyt, że radni mi zaufali. Ale dziękuję również tym, którzy mojej kandydatury nie poparli. Jestem bowiem człowiekiem otwartym na wszystkich, czego dowód dałem podczas mojej już prawie 20-letniej służby dla samorządu powiatu włodawskiego.

A. Romańczuk został starostą w grudniu 2014 r., zatem funkcję pełnił przez całe ostatnie dwie kadencje.

Starostwo Powiatowe we Włodawie

1 Komentarz do "Adam Panasiuk nowym starostą"

 1. Widzę urzędnicy ssię nadal doskonale bawią…ot cała Włodawa

 2. Oj, nie tylko Włodawa bawi się. Dobrze bawią się w Sejmie, dobrze bawi się rząd to i władze samorządowe też. Będą wybory; krytykanci i inni niezadowoleni też będą mieli szansę. Startować do rad i na burmistrza

 3. Hm….a jak tam Burmistrz z ramienia SLD,nadal ma przyzwoite z PiSu?

 4. Że co?..

 5. Zabawnie wygląda, kiedy facet facetowi wręcza kwiaty…

 6. I tylko tyle w temacie?

 7. Otóż to | 11 lutego 2024 at 13:28 |

  Przypomina mi się powiedzenie. W jakim zawodzie pracujesz? Jestem zawodowym dyrektorem, starostą itd. Sawicki np odwala już pewnie 6 kadencję w Sejmie. Lewandowski, nomen omen, Janusz w Europarlamencie kuca(coś o nim ostatnio nie słychać, tak się przyczaił?) No niezastąpieni. Tylko jakoś w handlu 6 dni w tygodniu, na budowie 6 dni w tygodniu po 12 godzin bez 50 i 100. Kierowcy jak ruszą w rejs, to jadą tygodniami. A biurestwo zawodowo ole.

 8. Czy nowy starosta już zlecił przygotowanie siekier do wycięcia drzew na Glinach? Czemu mimo protestów nie ma żadnej odpowiedzi ze starostwa? Rozumiem że Państwo uważacie się za nieomylnych i maci w nosie opinie mieszkańców. Tyle tylko że to nie jest Wasz prywatny folwark. Na szczęście wybory już blisko. Rozliczymy Was za każde wycięte drzewo!!!

 9. No, no. Eko terroryści dali głos. Nic nie robić, nie budować, nie gospodarować ma być tylko dżungla

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content