73-latek spłonął od papierosa

To był tragiczny wypadek – potwierdzili włodawscy śledczy. 73-latek zginął przez swój nałóg. Prokuratura kilka dni temu sprawę umorzyła. Nie ma kogo pociągnąć do odpowiedzialności za narażenie życia mieszkańców bloku.

Dramat rozegrał się 17 maja około godziny 15.30 w bloku przy ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego. Śledczy potwierdzili, że do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas palenia papierosa. 73-latek siedział na klatce schodowej na krzesełku i prawdopodobnie przysnął, a papieros upadł mu na ubranie. Mężczyzna stanął w płomieniach. Gdy się ocknął, zaczął rozpaczliwie błagać o pomoc. Usłyszała go sąsiadka i wezwała ratowników. Było już jednak za późno. 

Strażacy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań pali się człowiek.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

3 komentarzy "73-latek spłonął od papierosa"

  1. Dobry kit wciskają,

  2. Gówno w pazłotku | 25 sierpnia 2021 at 06:55 |

    To teraz może śledczy zbadają sławetne teczki Pana kapitana z Wlodawy? Bardzo ciekawa lektura która nie wszystkim będzie w smak. Kilku przeciwników pomnika w rynku trochę się zdziwi jak wypłyną. Będą jak u Orvela kasować zdjęcia zrobione dumnie z “gierojem”. Przy okazji dowiemy się może czegoś o rodzinnych tradycjach co po niektórych “młodych ludzi o tradycyjnych wartościach”.

  3. A ten Orvel to kto, bo nie znam ? Orwell znam ale to chyba jakiś inny 😉

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content