25-latka odpowie za posiadanie oraz handlowanie narkotykami

Włodawscy kryminalni zatrzymali 25-latkę, u której w mieszkaniu znaleźli narkotyki. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę, które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 230 porcji tych środków. Kobieta usłyszała też zarzut udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Wobec włodawianki został zastosowany dozór Policji. Za popełnione czyny grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątek włodawscy kryminalni zatrzymali 25-latkę, u której w miejscu zamieszkania znaleźli narkotyki. Policjanci w wyniku przeszukania zabezpieczyli susz roślinny oraz białą substancję w woreczkach strunowych. Zabezpieczone środki po wstępnych badaniach wykazały właściwości marihuany i amfetaminy. Wystarczyłyby one do sporządzenia ponad 230 porcji tych środków. Policjanci zabezpieczyli także wagę elektroniczną i woreczki strunowe.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutów prokuratorskich. Odpowiadać będzie za posiadanie narkotyków oraz ich udzielanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Wobec kobiety prokuratura zastosowała środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji, poręczenia majątkowego i zakazu opuszczania kraju. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz

1 komentarz "25-latka odpowie za posiadanie oraz handlowanie narkotykami"

  1. Dowalić jej jeszcze ze dwa lata za stafa wątpliwej jakości!

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content