18-latkowi grozi dożywotnie więzienie

Brawura jazda i potrącenie człowieka stało się przyczyną prawdziwych kłopotów 18-latka z Chełma. Usłyszał on trzy zarzuty, w tym zarzut usiłowania zabójstwa. Po pościgu został zatrzymany na terenie powiatu chełmskiego. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za usiłowanie zabójstwa zgodnie z kodeksem karnym grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wtorkowej nocy w Okunince nad Jeziorem Białym. Policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny w rejonie jednego z lokali nad Jeziorem Białym.

– Ze zgłoszenia wynikało, że najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca forda wjechał w stojącego mężczyznę tak, że pieszy przeleciał kilka metrów nad pojazdem. Prawdopodobnie wcześniej pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. Po potrąceniu kierujący uciekł z miejsca taranując wszystko na swojej drodze, zaś 33-letni mieszkaniec Hrubieszowa trafił do włodawskiego szpitala – relacjonuje Bożena Szymańska, rzecznik prasowy KMP we Włodawie. 

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 komentarz "18-latkowi grozi dożywotnie więzienie"

  1. W Włodawie nie ma rzecznika KMP a jest rzecznik KPP.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content