Akcja charytatywna

Już 21 sierpnia w sobotę wyruszy z Chojnowa na Dolnym Śląsku, Ekspedycja charytatywna czyli akcja grupy zapaleńców, którzy już po raz piąty ruszają w trasę 36 letnim wozem strażackim zwanym Żukiettą by promować zbiórki w szczytnym celu.

W tym roku przejadą około 3000 km by wesprzeć zbiórkę pieniędzy Amelki Gmyrek chorej na SMA. Aktualnie brakuje 6 milionów złotych by dziewczynka mogła otrzymać terapię genową. Dzielni fani klasycznych samochodów, zatrzymają się w takich miejscowościach jak Istebna – Włosate, Włodawa/Okuninka, Wiżajny, Jastrzębia Góra, Świnoujście, Cedynia. SMA to podstępna choroba, gdyż na pierwszy rzut oka dziecko nie wygląda na chore.

Niestety dzieci bez tej terapii genowej przestają chodzić, często mają problemy z oddychaniem czy spożywaniem posiłków. Lek nie jest refundowany dlatego wciąż trwają akcje wspomagające zbiórki na najdroższą aktualnie terapię genową na świecie. Serdecznie zapraszamy każdego kto chciałby spontanicznie się dołączyć na dowolnym etapie trasy swoim autem. Ponadto każdy Darczyńca, który wpłaci dowolny datek na skarbonkę akcji, ma możliwość umieszczenia swojego logo na Żukiecie oraz portal Lca.pl gwarantuje tygodniową, bezpłatną reklamę na swojej stronie.

Szukajcie szczegółów akcji na stronach na facebooku Serce mam to pomagam oraz Ekspedycja Charytatywna. Nawet jeśli fizyczną obecnością nie możecie wesprzeć akcji, wsparcie duchowe oraz doping mile widziane! Każda złotówka przelana na skarbonkę akcji to dodatkowa satysfakcja dla ekipy za ich trud podróżowania w szczytnym celu: www.siepomaga.pl/ekspedycjadlaamelki.

Skip to content