108 urodziny Pani Janiny!

Najstarsza mieszkanka Włodawy, powiatu włodawskiego i prawdopodobnie województwa lubelskiego, Pani Janina Aksamirska obchodziła 5 lipca 108 rocznicę urodzin.

Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński wspólnie z Panią Albiną Dejer kierownikiem USC, na ręce rodziny Pani Janiny złożyli życzenia i gratulacje tak pięknego Jubileuszu.

108 lat to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia. To czas, w którym zebrać można mnóstwo umiejętności i mądrości, doświadczyć trudów, ale także wspaniałych chwil szczęścia i radości.

W imieniu własnym oraz mieszkańców Włodawy, pragnę przekazać najwspanialsze życzenia zdrowia i poczucia szczęścia, by każdy kolejny dzień przynosił uśmiech na twarzy, a zdrowie niech będzie najlepszym przyjacielem i towarzyszem na drodze życia Pani Janiny – życzył Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Rodzina Pani Janiny serdecznie dziękują za okazywaną pomoc Burmistrzowi Wiesławowi Muszyńskiemu, personelowi Przychodni „Zdrowa Rodzina”, w szczególności Pani Doktor Władysławie Bąk – Kusiej oraz pielęgniarce Pani Annie Śliwińskiej. Rodzina dziękuje również sąsiadom, Państwu Czosneckim, przyjaciołom Halince, Jadzi, Mieciowi, Piotrowi, Fredzi, Irenie oraz koleżankom i kolegom z parafialnego zespołu CARITAS i stowarzyszenia ZŁOTA JESIEŃ.

1 Komentarz do "108 urodziny Pani Janiny!"

  1. Włodawianka | 15 lipca 2023 at 18:01 |

    Pani Janinie życzę zdrowia i wielu radosnych dni w gronie najbliższych.

  2. Na tym zdjęciu trudno się dopatrzeć kto jest Jubilatem.

  3. Królik czy burmistrz?

  4. Pani w zielonej sukience.

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content