ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie w trybie pracy zdalnej

Informacja ze strony ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie

Szanowni Państwo,

W związku z pierwszym potwierdzonym przypadkiem
koronawirusa w naszej szkole, po uzyskaniu pozytywnej
opinii Państwowego Powiatowego Inspektora
Sanitarnego oraz zgody Starosty Włodawskiego
informuję, że od 6 października 2020 r.
do 16 października 2020r.
zostają zawieszone wszystkie zajęcia
w formie stacjonarnej.

W tym okresie lekcje będą się odbywać
w formie zdalnej z wykorzystaniem technik
i metod kształcenia na odległość.

Z poważaniem – Eugeniusz Omelczuk

źródło – www.2lo.wlodawa.pl

1 Komentarz do "ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie w trybie pracy zdalnej"

 1. A markety są otwarte, stacje benzynowe, prywatnie do lekarza iść również nie ma problemu. Kasa rozwiązuje każdy problem. Szkoła od jutra zamknięta a niektóre dzieci jadą do Grecji i wszystko jest ok! Brak słów na ludzką głupotę.

  • do Grecji? a po co? na pewno nie z nauczycielami, Ci przecież boją się wirusa i nie chodzą do szkoły

 2. Ale w tej szkole dyrektor zareagował nie to co w 3, tam to zachowanie dyra skandaliczne

  • w sp 3 dyrektor zachował się bardzo dobrze i mądrze. Dopiero panika nauczycieli wytrąciła mu narzędzie nauki z ręki. Jedna godzina przedmiotu w szkole więcej znaczy niż cały tydzień nauki zdalnej z telefonem w ręce.

  • Dzieci powinny jak najszybciej wrócić do szkoły!

 3. Na co zareagował? Że ktoś się zaraził????? A zachorował? Jestem pewny że gdyby zbadać całą Wlodawę to 90% okazało by się zakażonych. I co z tego. Żyjemy, wszyscy są zdrowi, nikt nie umiera, życie toczy sie dalej a ludzie sami się nakrecaja ulegając medialnej nagonce i fałszywej panice. Obudźcie się!

  • SJ,głupota i brak zrozumienia informacji nie zna granic. Tak, Covid dla większości ludzi i może jest jak grypa ale w całej tej obronie przed Covidem chodzi o to by nie zarażać ludzi słabszych, którzy mogą ciężko przechodzić chorobę lub nawet umrzeć. Np. Twoi rodzice, dziadkowie, znajomi i sąsiedzi a być może i Ty.I nie zapchać szpitali, by można było każdego w razie czego wyleczyć. Antycovidowcy myślą tylko o sobie. Tak, możecie mieć lekkie objawy ale innym “sprzedać” możecie ból, cierpienie i być może śmierć. Włączcie myślenie.

   • Dobrze, więc niech ludzie którzy się boją bądź mają choroby współistniejące, siedzą w domu, unikają skupisk itd. Ale dlaczego reszta ma też ponosić koszta ochrony tych którzy obawiają się wirusa?

 4. Tak, faktycznie zareagował, w szkole cały dzień żadnych informacji, a nauczyciele dowiadują się z mediów lub w ,,sklepie” o zdalnym nauczaniu!

  • Najbardziej boją się wirusa nauczyciele urzędnicy i inne nieroby! Chcieliby że jak tylko ktoś pierdnie od razu zaraza i zdalne nauczanie. Wszyscy jakoś pracują normalnie tylko im się nigdy nie chce!

  • jak miałeś trzy godziny pracy tego dnia i potem na zakupki to dowiedziałeś się z prasy bo przecież Państwo na darmo w pracy nie siedzicie.

 5. w mojej ocenie dyrektor w zsz podjął słuszną decyzję (zważywszy na wielkość szkoły), to jest małe miasto a wiewiórki doniosły ze dyrekcja dowiedziała się o zakażeniu pracownika dzisiaj rano. Uzyskanie zgody na nauczanie zdalne z sanepidu, starostwa i pewnie kuratorium też trochę trwa (proszę poczytać sobie w rozporządzeniach z sierpnia) podobno sanepid już wydzwania w sprawie kwarantanny do osób narażonych. Do “anonima”: nie ładnie s..ć do własnego, gniazda po komentarzu wnoszę że jesteś pracownikiem szkoły. Z tego co mi wiadomo pracownicy i rodzice dowiedzieli się za pomocą dziennika elektronicznego czyli w tej sytuacji najszybszą i najskuteczniejszą metodą…..no chyba ze ktoś wolałby dzwonić do paruset osób…

 6. Naprawdę trzeba być niezłym dzbanem, żeby organizować ftk, zawody sportowe, wrak race, komunie (zresztą klechy to chyba codziennie spędy bydła organizują)…

 7. Nauczyciele nie mają wpływu na to czy jest zdalne nauczanie! Proszę nie wyzywać ich od n……!

 8. A w sierpniu to nie było już pierwszego potwierdzonego przypadku w tej szkole

 9. Dlaczego tyle jadu, nienawiści, obwinianie ludzi którzy ciężko pracują aby zapobiec tej zarazie, która na całym świecie panuje. Opamiętajcie się zacznijcie od siebie co robicie dobrego w tym temacie?

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki