Zostań wolontariuszem 24 FINAŁU WOŚP!

Zgodnie z wieloletnią tradycją także w tym roku Włodawski Dom Kultury włącza się w ogólnopolską akcję zbiórki pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab został już oficjalnie zarejestrowany, ale bez waszej pomocy nie będziemy w stanie nic zrobić. Rozpoczynamy więc tworzenie grupy wolontariuszy, którzy już za dwa miesiące będą kwestować w ramach kolejnego wielkiego finału.

Jeśli chcesz dołączyć do włodawskiego sztabu WOŚP przyjdź do Włodawskiego Domu Kultury i wypełnij ankietę. Chętnych zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Zachęcamy też wszystkich mieszkańców powiatu włodawskiego do włączenia się w akcję w innej formie, chociażby poprzez przekazanie gadżetów orkiestrowych, które zostaną zlicytowane podczas 24 FINAŁU WOŚP. Podzielcie się z nami swoją pasją! Jeżeli wyszywacie, malujecie obrazy, robicie piękne serwetki itp. Możecie efekt swoich działań wystawić na licytację, a uzyskany dochód zostanie przekazany na konto WOŚP. W jaki sposób to zrobić?

Swoje rękodzieła możecie przynosić do Sztabu WOŚP działającego przy Włodawskim Domu Kultury. Wolontariusze pomogą w opisaniu Waszego rękodzieła, odpowiednio je sfotografują i wystawią na aukcję charytatywną poprzez serwis internetowy. W ten sposób każdy w Polsce będzie mógł zapoznać się z Waszym dziełem i je zakupić, a całkowity dochód z licytacji trafi bezpośrednio na konto Orkiestry. Wolontariusze i Wolontariuszki zadbają również o to, aby każde wylicytowane dzieło trafiło do nowego właściciela.

Liczymy na waszą kreatywność, jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Dołączcie do nas! Serdecznie zapraszamy!

Źródło – WDK Włodawa

1 Komentarz do "Zostań wolontariuszem 24 FINAŁU WOŚP!"

  1. misiek a psiory nie chca wygasic orkiestry

  2. Wielka orkiestra to zło i nauka żebractwa. niechaj dzieci zbierają piniądze w święta od rodziny i oddadzą je kapłanom chodzącym po kolędzie! amen

  3. do Wiesława | 3 grudnia 2015 at 08:50 |

    Dziękujemy Ci Wiesławie za WOŚP!!!

  4. A ja mysle, ze to bardzo dobra inicjatywa, a komus jak sie nie podoba niech nie daje i sie tym poprostu nie interesuje. A po za tym nie rozumie dlaczego w ludziach jest tyle zlosci i nienawisci.

  5. wal sie Z | 6 grudnia 2015 at 22:30 |

    Z gdzie tacy debile sie rodza czerwony pajaku. Idz prztul Biedronia.

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki