Zgubiła torebkę. Znalazł ją i odniósł na komendę emerytowany policjant

Torebkę z zawartością pieniędzy i dokumentów znalazł we włodawskim szpitalu emerytowany policjant. Ponieważ poszukiwania właścicielki na miejscu nie dały rezultatu, mężczyzna przywiózł zgubę do komendy. Jeszcze tego samego dnia po torebkę zgłosiła się jej właścicielka, która nie kryła radości z odzyskania swojej własności.

Wczoraj do dyżurnego włodawskiej komendy przyszedł mieszkaniec Włodawy. Emerytowany policjant włodawskiej jednostki przyniósł damską torebkę z portfelem, dokumentami i znaczną ilością pieniędzy, którą znalazł w miejscowym szpitalu. Poszukiwania właścicielki na miejscu nie dały pozytywnego rezultatu, więc mężczyzna przyjechał ze zgubą do  komendy.

Chwilę później na Policję zgłosiła się właścicielka torebki, która osobiście podziękowała znalazcy. Torebka z całą zawartością już do niej wróciła.

Osoby, które zgubiły, lub utraciły w ostatnim czasie niewyjaśnionych okolicznościach różne przedmioty i nie zgłosiły tego faktu na policję, proszone są o zgłoszenie się do dyżurnego KPP we Włodawie w celu ustalenia czy ich zguba nie została zwrócona przez uczciwego znalazcę na Policję lub też o zgłoszenie się bezpośrednio do Biura Rzeczy Znalezionych działającego w Starostwie Powiatowym we Włodawie.

B.Sz
KPP Włodawa

1 komentarz "Zgubiła torebkę. Znalazł ją i odniósł na komendę emerytowany policjant"

  1. sa jeszcze uczciwi ludzie wielkie dzieki

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki