Zgłoś uwagi do zmienionego projektu zieleni wokół Czworoboku

Do 6 lipca można zgłaszać swoje uwagi do zmienionego projektu architektury krajobrazu tj. terenów zielonych wokół tzw. Czworoboku.
– Zapraszam wszystkich mieszkańców oraz organizacje społeczne do zapoznania się z projektem. Mam nadzieję, że ewentualne uwagi będą konstruktywne, bowiem w nowym projekcie udało nam się zachować prawie wszystkie duże drzewa. Jest również o wiele więcej terenów zielonych. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej miasta oraz miejskim profilu facebookowym – mówi Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.


Konsultacje odbywają się w formie elektronicznej poprzez wypełnienie formularza i odesłanie go drogą mailową na adres propozycje@wlodawa.eu. Swoje uwagi można zgłaszać do 6 lipca.

Do pobrania:
Projekt
Formularz uwag

Przypomnijmy!
Rewitalizacja Włodawy to największy projekt inwestycyjny w historii miasta. Na ten cel miasto pozyskało ponad 14 milionów dofinansowania ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Jest to największa kwota w ramach pojedynczego projektu jaką pozyskano dla miasta.


Projekt rewitalizacji składa się z czterech inwestycji. Trzech miejskich tj. miejski monitoring, rynek wokół Czworoboku, park przy Cerkwi i jednej powiatowej – zagospodarowanie terenu po dawnej jednostce na Centrum Usług Społecznych. Projekt jest w trakcie realizacji. W związku z sygnałami mieszkańców burmistrz Włodawy zdecydował o potrzebie zmian w projekcie w zakresie architektury krajobrazu.

UM Włodawa

1 komentarz "Zgłoś uwagi do zmienionego projektu zieleni wokół Czworoboku"

  1. Panie Burmistrzu, koszmarna ilość kostki brukowej zamiast trawników, czy nawet łąk. Teren wokoło Czworoboku otoczony jest wysokimi budynkami z każdej strony, co oznacza brak przewiewu powietrza. Duża ilość bruku spowoduje w słoneczne dni mocne jego nagrzewanie i promieniowanie, co wraz z brakiem przewiewu przegoni stamtąd każdego, chcącego usiąść i zaznać wypoczynku. Podobnie zrobiono w Parczewie i zamiast wizytówki miasta mają piekarnik, w którym nikogo nie ma. Proszę nie iść tą drogą. Mniej bruku, więcej terenów zielonych.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki