ZDROWI, SPRAWNI I SZCZĘŚLIWI? TO MOŻLIWE!

„Człowiek jest jak dom o czterech pokojach –ŻYJ ŚWIADOMIE, 09.04.16 r.
jest pokój ciała, pokój umysłu, pokój emocji i pokój ducha.”

(przysłowie hinduskie)

Zapraszamy wszystkich sympatyków propagujących zdrowy tryb życia na wydarzenie z cyklu Ogólnopolskich Konferencji „Żyj Świadomie”, które odbędzie się w sobotę 9 kwietnia 2016 roku o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie, ul Przechodnia 13, WSTĘP WOLNY.

„Żyj Świadomie” to ogólnopolska akcja Instytutu Profilaktyki Zdrowia mająca na celu szerzenie wiedzy i propagowanie świadomego stylu życia. Aktywny udział w tej akcji biorą specjaliści z różnych dziedzin między innymi: medycyny konwencjonalnej, medycyny naturalnej, biologii, fizjoterapii, psychologii, dietetyki, sportu, bezpieczeństwa oraz ekologii.

Spotkanie skierowane jest szczególnie do osób, które:

  • chcą skutecznie zadbać o swoją kondycję fizyczną i psychiczną,
  • interesują się medycyną naturalną,
  • chcą poszerzać swoją wiedzę na temat zdrowia,
  • zmagają się z chorobą lub opiekują się chorymi,
  • aktywnie uprawiają sport,
  • prowadzą działalność związaną ze zdrowym stylem życia.

Podczas cyklu konferencji przekazywana jest idea profilaktyki istotna na wszystkich poziomach funkcjonowania człowieka zgodnie z tezą „w zdrowym duchu – zdrowe ciało”. Akcja ta nastawiona jest na zmianę konwencji i stworzenie nowego trendu – myślenie poprzedza działanie.

Gościem-Ekspertem włodawskiej edycji konferencji będzie Agnieszka Czujko – menadżer regionalny Duo Life, której dewizą życiową jest maksyma André Liége “Ludzie są jak kwiaty: stworzeni do tego, aby się rozwijać”.

Koordynatorem spotkania jest włodawianka Joanna Kowalik (telefon kontaktowy: 509 945 182, e-mail: askagranica@gmail.co).

Biorąc udział w konferencyjnym spotkaniu uświadomisz sobie, jak w dzisiejszym świecie prosto dbać o zdrowie i obronić się przed najczęstszymi zagrożeniami cywilizacyjnymi, dowiesz się jak skutecznie walczyć ze zmęczeniem, brakiem zdrowego jedzenia, najczęstszymi dolegliwościami oraz jak wzmocnić system odpornościowy.

ŻYJ ŚWIADOMIE, 09.04.16 r.

Źródło www.mbpwlodawa.pl

Zmiana wielkości czcionki