Zawodnicy SMS Włodawa zagrali na PGE Narodowym

W sobotę 14.10.2017 r. w Warszawie na PGE Narodowym rozegrano największy od lat masowy turniej tenisa  stołowego w Polsce. Wśród ponad 600 uczestników byli zawodnicy SMS Włodawa: Jakub Zguczyński i Szymon Zguczyński. W kategorii Młodzików bardzo dobrze zaprezentował się Szymon Zguczyński zajmując trzecie miejsce. Jakub Zguczyński startował w kategorii OPEN i po wygraniu pierwszego pojedynku, musiał uznać wyższość Chińczyka Zhu Fengniana reprezentującego 1 ligową drużynę Dekorglass Działdowo, przegrywając po dobrym meczu 1:3. Gratulujemy!

Zawody zorganizowane były z ogromnym rozmachem. Młodzi zawodnicy mogli podziwiać pokazowe zmagania najlepszych zawodników świata na czele z Joergenem Perssonem, Peterem Korbelem, Andrew Baggaleyem, Natalią Partyką. oraz czołówki polskich graczy: Bartosza Sucha, Daniela Góraka, Katarzyny Grzybowskiej czy medalistki Igrzysk Olimpijskich w Rio w kategorii niepełnosprawnych Karolliny Pęk. Zainteresowanie kibiców zawodami przeszło najśmielsze oczekiwania. Zdjęciom i autografom nie było końca a trybuny wokół stołu centralnego zapełnione były przez cały czas trwania wydarzenia. Miejmy nadzieję, że impreza stanie się cykliczna i za rok również będzie można wziąć w niej udział.

SMS Włodawa

 

 

2 komentarzy "Zawodnicy SMS Włodawa zagrali na PGE Narodowym"

  1. Brawo tak trzymać

  2. Chłopcy, wyrazy uznania za Waszą ciężką pracę! Gratuluję sukcesów, życzę dalszych; jako włodawianka jestem z Was dumna.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki