Zaproszenie na spotkanie

po_2016-12-06

1 Komentarz do "Zaproszenie na spotkanie"

 1. CH… d…. i kam… kupa

 2. spectator | 6 grudnia 2016 at 12:29 |

  A Mateusz Kijowski i płk. Adam Muzgała nie raczyli dołączyć do tak zacnego grona? Może by nam wyjaśni, na czym w gruncie rzeczy polegało to “(…) kulturalne traktowanie” internowanych w stanie wojennym.

 3. A muchyński nie zaprasza? a może będzie wodzirejował podczas tego spotkania?

 4. Aha jak Pisiorki robią spotkanie w BIBLIOTECE!!!!!!!! to wszystko jest ok? Nie ma komentarza, jak PO, się aktywuje to już problem? Jeszcze, podkreślam jeszcze mamy wolność słowa i szanujcie wszystkich prawa do prezentowania swoich poglądów. To jeszcze jest DEMOKRACJA

 5. jaka ta polityka jest śmieszna. jak 8 lat pseudo liberały rządziły to nie jeździli po kraju tylko siedzieli cichutko i liczyli kase. koryto się urwało to teraz ruszają w Polskie wzorem socjalistów z krzyżem w zębach z czasów opozycji. Jurek znudziło ci się macanie byczych jaj że kolegów zaprosiłeś?

 6. Spójrzcie ile komunistów jest w szeregach PiS-u : Jasiński -szef ORLENU, Kryże,Łopiński ,poseł Stanisław prokurator Piotrowicz – ,który mówi ,że nikogo nie oskarżał w czasach komuny itp, itd. Najwięksi hipokryci !!! Co oznacza PiS – Paranoicy i Schizofrenicy !!!

 7. To cud że jeszcze można pisać komentarze negatywne na temat jedynie słusznej partii i jej małego wodza!

 8. Proszę przyjść , bo jak wejdzie nowa ustawa o zgromadzeniach to zgode na takie spotkanie będzie wydawał wojewoda z miejscowym proboszczem a nie dyrektor wdk.
  pozdrawiam Edward

  • spokojnie…..20 osób – bo tyle było na spotkaniu (żal.pl) – to jeszcze nie zgromadzenie więc będziecie się mogli spokojnie macać po jajach we własnym gronie wspominając czasy koryta nawet jak kaczor stan wojenny wprowadzi.

 9. straszcie straszczie, koryto schnie to tylko to wam pozostało

 10. Przyszła zona kurskiego została dyrektorka w PGNIGE. 30 Miesiecznie. To rozumiem nie jest dorwanie do koryta tylko “DOBRA ZMIANA”

 11. jak rozumiem tym dyrektorem powinien zostac neumann wtedy by było ok 😉

 12. Zanko

 13. Kolega taki wspaniałomyślny to chyba stołek sekretarza mu sie marzy w Kodniu.. hahah

 14. Misiewicz | 8 grudnia 2016 at 09:46 |

  Czepiacie się dojnej zmiany nie wiadomo czemu.

 15. Dziwnym trafem admi, nie blokuje wypowiedzi, (pśipadek)

 16. OC za poloneza 900zl. Dziekujemy wam pisuary

 17. Świetnie sie tu z Wami dyskutuje towarzyszu, podziwiam inwencje w doborze nicków i hasel propagandowych, naprawdę… nie jednego moglibyscie szkolic…
  Tak sie zastanawiam czy czasu Wam nie szkoda , czy na marsz 13 nie musicie sie szykowac z rodzina… ?:)

 18. Wysokie OC, Droższa energia elektryczna, akcyza to wina Tuska. Kto się z nami nie zgadza jest zdrajcą i nie jest Polakiem tylko dzieckiem komuny.

 19. Towarzysz zapomniał dodać ze demokracja jest w tak złym stanie ze pastowane murzyny z GW boją sie na ulice wychodzić

 20. Chciałbym podziękować Państwu Polskiemu za 17 milionów dotacji z podatków.

 21. A ja za portal dla bezdomnych za 50 mln złotych. Gdyby nie partia posła neumanna, to dobrodziejstwo nigdy by mnie nie spotkało.

 22. Czarnecki | 8 grudnia 2016 at 10:41 |

  Dziękuję DOJNEJ ZMIANIE ZA dobrze płatną pracę dla mojej żony. Szwagra.ciotki i syna.

 23. Misiewicz | 8 grudnia 2016 at 10:42 |

  Jeszcze 4 lata i będę miał magistra

 24. Pytanie donytyty: czym się różnią wasze rządy od rządów poprzedniej ekipy?

 25. Zanko sranko | 8 grudnia 2016 at 10:54 |

  Dlaczego zwłoki Kaczyńskiego tak dobrze się zachowały?
  – Bo siedział w foteliku.

 26. Co za tłumy ! 25 zwolenników to spore poparcie dla PO jak na Włodawę.

 27. Na pisuarow przychodzą tłumy a holi nie ma żadnych sukcesów.
  Nie został burmistrzem. Za cienki na posła. W kole pisuarow podział.

 28. PiS wygrało głównie dzięki błędom PO i jeśli nie pojawi się sensowna alternatywa, to i w przyszłych wyborach może wygrać. Prezes trzyma haki w zanadrzu i powyciąga je w kampanii, bo po 8 latach rządzenia jest dużo rzeczy, do których można by się przyczepić. Pan Schetyna nie pomoże swojej partii, a wręcz może zaszkodzić. PiS mimo oczywistych absurdów ma jedną przewagę: buduje swoje poparcie wykorzystując religię, a to bardzo silny budulec. PO nigdy nie kierowało się żadną ideologią, więc jak większość partii nie ma swoich wyznawców, tylko wyborców. Kościół w Polsce utwierdza owieczki w przekonaniu, że głosowanie nie na PiS jest grzechem i zdradą niegodną prawdziwego Polaka i katolika. Dla mnie “Jarosław Polskę zbaw” przypomina fałszywego proroka, bo żadni oni święci. Po czynach poznacie ich, a te świadczą o małości tych ludzi i ich zamiarów. Chodzi tylko o władzę i zemstę, nic poza tym. Obudź się Polsko!

 29. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki