Zaproszenie na spektakl

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje go w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza, to jego życie wydaje się bajką … do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.

Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca – to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka – Doroty, która ulega wdziękowi Stasia i wymyśla niezwykły plan, w który nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza.

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery.

To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.

Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.

Nawet się nie spodziewasz JAKIE!!!

CENA BILETU – 60ZŁ

2 komentarzy "Zaproszenie na spektakl"

  1. a co z poprzednim odwołanym spektaklem Ibisza? Stan wojenny już dawno się skończył a spektaklu jak nie było tak nie ma. Za chwilę będzie 10 kwietnia i “cenzor orgazm” znowu będzie odwoływał imprezy. potek rocznica jednego, drugiego, trzeciego powstania, wybuchu wojny itp. a jeszcze niech nie daj Boże wypadną po drodze urodziny kota alika to już kuźwa nie będzie żadnej daty żeby coś wartościowego obejrzeć we Włodawie. ŻAL.PL!

  2. a czemu 60 anie 100zł?

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki