Zaproszenie na piknik ekologiczny

Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński oraz Rada Miejska we Włodawie zapraszają na piknik ekologiczny realizowany w ramach projektu: „Włodawa-miasto z energią-oświetlenie uliczne”, współfinansowanego z Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 5 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna, Działania 5.5 Promocja niskoemisyjności

Podczas pikniku zostaną przedstawione informacje na temat racjonalnego wykorzystania energii, ekologii, recyklingu, odnawialnych źródeł energii oraz segregacji śmieci. Wydarzenie zostanie poprowadzone w formie zabaw oraz konkursów dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy wszystkich w sobotę 06. 10. 2018 r. w godzinach od 12.00-17.00 na plac przy Czworoboku.

1 Komentarz do "Zaproszenie na piknik ekologiczny"

 1. super inicjatywa brawo ty!

 2. Reżyser Kina Akcji | 2 października 2018 at 14:01 |

  Około godziny 18:00 należy zaprosić uczestników pikniku ekologicznego na Znany Na Całą Polskę pomiar wody na Bugu we Włodawie by mogli sobie popatrzeć na płynącą o tej porze jak dnia pianę szlam . To cykliczne widowisko odbywa sie co dziennie od około 5lat . Może ekolodzy tym problemem się zajmą ot tak od święta coś zrobić dola ekologii . 🙂 Bo na władze miasta nie ma co liczyć.

 3. Wiesiek idz juz | 2 października 2018 at 23:28 |

  A wodzirejowi tylko balety w glowie. Mam nadzieje, ze koniec jego „kariery” politycznej jest blisko

 4. Łączy nas koryto z wodzirejem na czele zaczęło kampanię.

 5. a propopo baletów. wie ktoś kiedy piknik na Chełmskiej? dlaczego na rozwieszonych po osiedlu plakatach nie ma informacji o organizatorach?

 6. ratuj swój honor | 4 października 2018 at 11:39 |

  do wszystkich sflustrowanych włodawików: ludzie wam się wiecznie nic nie podoba tylko narzekać potraficie i krytykować a może sami ruszcie swoje cztery litery i coś zaprezentujcie zamiast wypisywać na innych żenada

 7. ratuj swój honor | 4 października 2018 at 11:44 |

  do wszystkich sflustrowanych włodawiaków:
  ludzie wam się wiecznie nic nie podoba tylko narzekać potraficie i krytykować a może sami ruszcie swoje cztery litery i coś zaprezentujcie zamiast wypisywać na innych żenada

 8. Na ten piknik należy skierować w pierwszej kolejności osoby odpowiedzialne za świecące się za dnia latarnie w mieście (ostatnio np na ul Długiej)!! Celem dokształcenia.

  • Nie tylko na Długiej, im sie godziny popierdzieliy. Raz swieca sie w dzien a drugi raz brak oswietlenia w nocy.

 9. dziękuję! było super:) dzieciaki zadowolone, uśmiechnięte i wybawione:)

 10. byłem widziałem | 6 października 2018 at 20:59 |

  Łączy nas koryto zrobiło sobie kampanię za samorządowe pieniądze.

 11. Edek ze swoją przyboczną gwardią w postaci wodzireja i uśmiechniętego chodzili z durnymi uśmiechami i wyciągniętymi dłońmi do ściskania rąk by zdobyć głosy wyborców.

 12. Czy to prawda, że uśmiechnięty ma być z-cą prezesa w gospodarce?

 13. Oczywiście, że podzielone. Stołki podzielone i opite, wóda się leje, aż co niektórzy popuchli, “elyta” się bawi w mieście i na Ukrainie podczas wyjazdów “służbowych”.
  Uśmiechnięty zajmie miejsce Edka, bo ten idzie na emeryturę, a uśmiechnięty ma wielkie ambicje.

 14. Myślę,że MPGK to dobra firma ale brakuje jej właściwej rerezentacji i promocji szeroko rozumianej. Można pozyskać wielu odbiorcow np. ciepła ale trzeba się za to właściwie zabrać. To wymaga właściwych ludzi na właściwym miejscu i warto się nad tym zastanowić.

 15. Ku pamięci ! | 7 października 2018 at 14:13 |

  Halo wyborcy !!! A pamiętacie kto sprzedał a potem zezwolił na zasypanie łupkiem kopalnię piasku koło Włodawy ? Jaka jeszcze degradacja czeka nas i nasze środowisko gdy rządzić w mieście będzie przedstawiciel Platformy Obywatelskiej (obywatelskiej tylko z nazwy) albo były przewodniczący włodawskich struktur SLD – obecny wodzirej ?

 16. Wodzirej nie mając żadnych sukcesów inwestycyjnych, by poprawić swe osiągnięcia na ulotce umieścił 30 000 000 zł wirtualnych pieniędzy pod hasłem “Wniosek zweryfikowany pozytywnie…”. Jednak wiadomo, że człowiek porażka nie jeden raz już zapewniał o przyznanych środkach, a potem wielkie zdziwienie, więc jak może wpisywać wirtualne pieniądze do inwestycji wykonanych po 2014 roku.

 17. tylko dojna zmiana | 7 października 2018 at 16:36 |

  Nowy stadion lekkoatletyczny to jest to czego nam teraz najbardziej potrzeba! Proponuję by już teraz przyjąć uchwałę by nosił on imię brzozowej katastrofy! Do tego jak Wiesław hist(e)oryk zostanie starosta sprowadzi do okuninki i zatopi szczątki tutki. Wtedy dopiero będzie rozwój sportowo kulturalny wlodawy. Już widzę te zawody w biegu z pochodniami i podwodne zwiedzanie zatopionego w okunince złomu. No atrakcje pełna geba

 18. 30 696 173,00 PLN pieniędzy na papierze, a nie dokonanych inwestycji z wymienionych 40 238 258,00 PLN ukazuje jak mierny jest wodzirej ze swoim Krzysiem w pozyskiwaniu środków unijnych i jak łatwo przychodzą mu kłamstwa. Tak na marginesie, to czemu wodzirej już nie chwali się na swojej stronie studiami w Kijowie, czyżby z nimi było coś nie tak?

 19. Zgadza sie Usmiechniety bedzie vice.

 20. ŁĄCZY NAS KORYTO, ROZDAJE JUŻ POSADKI?!

 21. Kto to jest uśmiechnięty ?

 22. Na podłączenie do ciepłowni są chętni tylko ciepłownia nie chce nas podłączyć bo twierdzą, że za cienka rura.

 23. Ludzie z osobowością paranoiczną charakteryzują się zbyt wielką podejrzliwością wobec drugich,są prowodyrami sporów – lubią oskarżać innych.

 24. News ! Słyszeliście że wodzirej sprzedał tartak w centrum miasta na zakład pogrzebowy ? Ciekawe co na to sąsiedzi z Lubelskiej i Piłsudskiego ?

 25. Czyżby niektórym zazdrośnikom też się śnią stołki, które stracili?

 26. bardzo mi Was żal, trzeba być człowiekiem otwartym, przyjaznym, chętnym do pomocy i to jest najważniejsze

 27. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki