Zaproszenie na konferencję

1 Komentarz do "Zaproszenie na konferencję"

 1. Przemek trzeba było myśleć jak brałeś kredyt. Przez kilka lat Ty i inni “frankowicze” cieszyliście się że macie małe raty a teraz jak się zmienił kurs – serio myślałeś że frank nigdy nie podrożeje?!?! przecież to podstawy ekonomii na poziomie podstawowym – robicie jakieś szopki. Odpowiedz mi na jedno proste pytanie: DLACZEGO MAM PŁACIĆ ZA TWOJE DŁUGI?!? Twój kredyt Twoja sprawa i Twój wybór. A na przeszłość dobra rada od człowieka który zna się na finansach KREDYT TYLKO W WALUCIE W KTÓREJ ZARABIASZ!!! P.s. Wybory już minęły i pisanie że jesteś kandydatem trochę głupio wygląda.

 2. Drogi anonimie jeżeli już mi coś zarzucasz to proszę poczytaj trochę i podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem abym wiedział z kim dyskutuję.
  Po pierwsze tu nie chodzi o kursy bo ja dostałem złotówki a kwestie przeliczeniowe to tylko wewnętrzne mechanizmy banku które jeśli nie wiesz zostały uznane za abuzywne. Skąd to wiem ?
  Sąd Najwyższy, sądy apelacyjne i okręgowe w wielu miastach Polski już to uznają. Poza tym instytucje takie jak Rzecznik Finansowy, UOKiK raczej mylić się nie mogą a już dawno wydali swoje oświadczenia na temat tych pseudokredytów.
  Jeszcze mało ?
  Ostatni wyrok TSUE który jasno mówi o tym że takie kredyty z takimi mechanizmami w umowach w ogóle nie powinny istnieć a wykreślenie ich x umów wiąże się z nieważnością umowy ze względu na to że nasz kraj i prawo nie przewidują takich umów więc nie można ich kontynuować.
  Mało ?
  Inne kraje Europejskie już dawno poradziły sobie z tymi kredytami ustawowo, niestety nasz jest prowadzony przez byłego bankiera więc tak się nie da.
  Co do mojej kandydatury… będą kolejne wybory w których być może wystartuję więc jeśli komuś to nie pasuje to po prostu demokratycznie na mnie nie zagłosuje.

  Jeżeli moje argumenty Cię nie przekonują zapraszam na spotkanie 3 grudnia, tak jak pisze wstęp jest wolny.

  Aha…przed przyjściem na spotkanie polecam lekturę. Rekomendacja S w sprawie kredytów frankowych oraz Biała księga kredytów frankowych gdzie banki same przyznają się że to przekręt 🙂
  Pozdrawiam

 3. Jeszcze jedno. Oczywiście nie rozumiem dlaczego mówisz drogi kolego że masz coś za mnie płacić ? Ubzdurałeś sobie że my frankowicze coś chcemy od państwa czyli podatników tak ?
  Wyjaśnię Ci że ja o swoje dobra walczę w sądzie za co płacę z własnego portfela i nic od nikogo nie wymagam, liczę na sprawiedliwy wyrok a jeśli kogoś on interesuje to w lutym zapraszam na sprawę do Sądu Okręgowego w Lublinie gdzie prawdopodobnie zostanie zakończona moja walka.

  Drugą sprawą jest że gdyby to Państwo miało nam pomóc wtedy musieliby wymusić na bankach zmiany w umowach i konsekwencją było by tylko i wyłącznie to że oni oddali by tą część którą ukradli więc nie ma tu mowy o niczyjej starcie. Ale tak się nie stanie tak jak pisałem wyżej. Dlatego drogi hejterze wybacz nic od Ciebie nie chcę, chyba że zanim zaczniesz krytykować to poczytaj że zrozumieniem kilka wyroków sądowych a najlepiej ten ostatni TSUE 🙂

 4. To co mówił dzisiaj na sesji radny Holaczuk w głowie się nie mieści. Chce faworyzować lokalnych przedsiębiorców/biznesmenów dodając im np dodatkowe punkty “za pochodzenie”. Co więcej twierdzi że takie rozwiązania stosują niektóre samorządy w kraju. Zamiast gadac głupoty Pan radny powinien zawiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. Ale wcześniej musiałby zapoznać się z ustawą o zamówieniach publicznych. Wstyd że doświadczony samorządowiec i były starosta tak się publicznie kompromituje.

 5. Ogólnie Pan Wiesław stał się innym człowiekiem od kiedy angażuje się w politykę. Kiedyś był fajnym wesołym facetem a teraz nie pamiętam kiedy Go uśmiechniętego widziałem. Stał się strasznie agresywny w swoich wypowiedziach odkąd nie jest już starostą a w tej kadencji to już w ogóle. Na każdej sesji awantura i kłótnie. Rozumiem krytykować władzę ale żeby zaraz brać przykład z platformersow i kodowców? Serio władza aż tak uzależnia? Straszne jak polityka zmienia ludzi i to nawet na takim jak włodawski poziomie powiatowym. Mimo wszystko pozdrawiam

 6. Mój kolega zakupił 3 mieszkania w Lublinie zaciągając kredyty we frankach myśląc, że najemcy (studenci) mu spłacą kredyty i mieszkania mu zostaną dane w prezencie za jego operatywność. Łaska pańska na pstrym…. System finansowy się zmienił (co było do przewidzenia) i zaczęło się rwanie włosów z głowy jaki to on biedny i obdarty. Czysta paranoja. Proszę podajcie mi państwo choćby jeden argument dlaczego bank ma płacić za jego chęć szybkiego wzbogacenia się. Na zachodzie na fortuny pracowały całe pokolenia, u nas szuka się frajerów, chętnych do pracy na bufonów udających biznesmenów. To jest nasza polska logika.

 7. Czy ktoś słyszał ostatnio że w urzędzie miasta był nabór chetnych na dotacje na fotowoltaikę. Poprzednio składałem wniosek ale z nieznanych przyczyn ponoć projekt upadł a przy kolejnym naborze wszyscy chętni którzy złożyli deklarację mieli być przez urząd powiadamiani. Złożyłem wszystkie dokumenty i podałem “wrażliwe dane” z pewnością że tak się stanie i czekam… Tym czasem chodzi pi mieście plotka że taki nabór się odbył tylko że dla “swoich”. Czy ktoś coś wie na ten temat ????

 8. Do ” LOKATOR ”
  Pyta się Pan “Proszę podajcie mi państwo choćby jeden argument dlaczego bank ma płacić za jego chęć szybkiego wzbogacenia się. ”
  Odpowiadam iż Bank nie ma płacić za niczyją chęć wzbogacenia się, oni mają oddać to co nienależnie pobrali wg prawa unijnego oraz wyroku Sądu Najwyższego Polski. Umowy zawierają klauzule niedozwolone więc nie powinny być kontynuowane i tu nie chodzi o niczyją chęć wzbogacenia.

 9. Przemek widzisz jaki ty mało rezolutny jesteś. Trzeba było cały kredyt we frankach wpłacić do Amber Golf

 10. i znuf frankowicze wydótkali złotówkowych hehehe 😉

 11. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki