Zaproś Mamę na koncert z okazji Jej święta

Jeżeli Bóg posiada swój ołtarz w sercu matki,
to ma swą świątynię w całym domu.
Johann Michael Sailer (1751-1832) – teolog i pedagog katolicki

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie zaprasza na Wielką Galę Koncertową “Cudowny świat operetki” realizowany przez Fundację Wspierania Edukacji Artystycznej i Twórczości Teatralnej “Eduartte” z Lublina.

Dzień Matki, koncert, 22.05.16 r.

W programie przewidziane są przeboje polskiego i światowego repertuaru operetkowego i musicalowego, szlagiery filmowe oraz popisowe układy baletowe. Z dedykacją dla włodawskich matek wystąpią znani artyści Filharmonii Lubelskiej im. H. Wieniawskiego oraz Teatru Muzycznego w Lublinie.

Koncert odbędzie się 22 maja 2016 r. (niedziela) o godz. 19.00 w sali wielofunkcyjnej przy Parafii NSJ we Włodawie, ul. Chełmska 20.

Bilety wstępu w cenie 20 zł do nabycia od 16 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie, ul. Przechodnia 13, poniedziałek – piątek w godz. 10.00 – 17.00.

Partnerzy organizacyjni wydarzenia:
Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie
Włodawski Dom Kultury
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Włodawskiej
Kwartalnik Społeczno-Kulturalny WSCHÓD

„Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie.” (Melchior Wańkowicz)

Zachęcamy – oprócz tradycyjnych życzeń i wiązanki kwiatów – zaproś Mamę na koncert!

Zmiana wielkości czcionki