Zapowiedź XXI sesji Rady Miejskiej we Włodawie

Zapraszam Mieszkańców Włodawy w dniu 22 marca 2016 r. o godz. 09.00 – na posiedzenie XXI sesji Rady Miejskiej we Włodawie. Obrady sesji odbywać się będą w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie, Aleja Józefa Piłsudskiego 41. Porządek obrad sesji:
1. Otwarcie obrad sesji.
2. Przyjęcie protokołu obrad XX sesji Rady Miejskiej.
3. Informacja Przewodniczącego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
4. Informacja Burmistrza z realizacji uchwał i o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
5. Interpelacje, wnioski i zapytania radnych.
6. Podjęcie uchwał w sprawie:

6.1. utworzenia Włodawskiej Rady Seniorów.
6.2. wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
6.3. przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Włodawa na 2016 rok.
6.4. wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu użytkowego i przyznania pierwszeństwa w nabyciu tego lokalu.
6.5. sprzedaży lokalu mieszkalnego ( nr 75 ).
6.6. sprzedaży lokalu mieszkalnego ( nr 3, nr 10 i nr 6 )
6.7. wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy w trybie bezprzetargowym ( nr dz. 2849).
6.8. wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy w trybie bezprzetargowym ( Nr dz. 2850 ).
6.9. zmian w budżecie miasta.
7. Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej we Włodawie.
8. Sprawozdanie za 2015 rok z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli w poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Miejska Włodawa.
9. Sprawozdanie z działalności Włodawskiego Domu Kultury za 2015r.
10. Sprawozdanie z działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej za 2015r.
11. Informacja o działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej za 2015 rok.
12. Odpowiedzi na interpelacje, wnioski i zapytania radnych.
13. Wolne wnioski i informacje.
14. Zakończenie obrad sesji.

Przewodniczący
Rady Miejskiej
we Włodawie

1 Komentarz do "Zapowiedź XXI sesji Rady Miejskiej we Włodawie"

 1. A sprawozdanie z kosztów wyjazdu wodzireja i jego ekipy do Izraela nie pojawi się?

 2. czyżby zmienił się herb Włodawy?!?!

 3. Muszyński tak się boi, że pod artykułem o jego wycieczce do Izraela zablokował komentarze. Buhahaha wodzirej wracaj do sprzedawania kosmetyków samochodowych.

 4. Burmistrz to świetny facet, 1000 razy wolę jego niż oszołomów z P*S.

 5. Ta P&Sowcy jedyne co potrafią to sianie nienawiści i donoszenie, co za ludzie ?!. Co niedzielę widzę ich w pierwszych rzędach u św.Ludwika … skąd u nich takie pokłady podłości, gdzie ich chrześcijańskie gęby pełne frazesów ? Nie ma miejsca na PiS we Włodawie !!!

 6. Oni już rządzili ostatnie 4 lata w powiecie (Pan Holaczuk starosta, Pan Zańko dyrektor) zrobili długi w szpitalu i tak ledwo wiążącym koniec z końcem, i wypłacali bezzasadnie diety przewodniczącemu powiatu ! a może do prokuratury z nimi Panie starosto !

 7. Artykuł “Wizyta w Izraelu” sponsorowany przez “Kim Dzong Una”? ha,ha,ha, nawet komentować nie można,bo komentarze mogą być tylko pozytywne. Co do tej sławetnej wizyty to obywatele wiedza po co są i jak wyglądają takie wizyty, proszę więc nie mydlić oczu konferencjami, spotkaniami i wymianą młodzieży. Kiedy kolejny wyjazd władz i gdzie? Tylko zabawy w głowie naszemu przewodniczącemu.

 8. Jestem ciekawa, czy w poprzedniej pracy jako sprzedawca choinek zapachowych także otrzymywał takie drogie wycieczki? Co on zrobił w mieście przez okres swojego wodzirejowania, prócz wydawania nadwyżki budżetowej na imprezy i wyjazdy, nawet nie potrafi dokończyć projektu Zagospodarowania Czworoboku pozostawionego przez poprzednika. Dobrze, że nie odrzucił pieniędzy na drogi przyznanych w ramach projektu złożonego przez poprzednika, bo i te pieniądze by straciło miasto wraz z 8 milionami, które odrzucił wodzirej ze swoja ekipą.

 9. Poprzednik – September to był patałach i nieduacznik. Taki z niego “Wybitny działacz PO” że zostawił 21 milionów długu i zlikwidowane miejsca pracy w TARTAKU ! To się nadaje do prokuratury. Nigdy więcej PO !!!!!

 10. Pisowcy już się szykują na sesję. Radny Meniów znowu będzie czytał pytania z kartki ( Od siebie nic nie umie powiedzieć ?! Co on inteligentny inaczej ?!). Najzabawniejsze, że wiadomo kto te pytania pisze.

 11. Komuna wiecznie żywa. Komentarze też blokują. Będzie niedługo dużo ciekawych informacji o apolitycznej polityce zatrudniania w urzędach i podległych jednostkach. Finanse na skraju bankructwa a rozdawnictwo jest

 12. apolityczna polityka zatrudniania działaczy PiS – rozkradają Polskę !!!

 13. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki