Wypadek na trasie Włodawa – Okuninka

Cztery osoby – w tym dwójka dzieci trafiło do szpitali po tym jak audi jadące drogą W 812 relacji Włodawa – Okuninka kierowane przez 42-latka z Włodawy wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i apelują o rozważną i ostrożną jazdę.

Wczoraj po godzinie 18 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze W 812 na trasie relacji Włodawa – Okuninka.

42 – letni mieszkaniec Włodawy na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w barierki ochronne, a następnie w drzewo. Kierujący pojazdu był trzeźwy. Samochodem podróżowało dwoje dorosłych i dwójka dzieci. Kierowca audi i jego 31 – letnia pasażerka z obrażeniami ciała trafili
do włodawskiego szpitala. 10-letnie dziecko z obrażeniami ciała przetransportowano śmigłowcem do lubelskiego szpitala, młodsze – niespełna roczne dziecko pozostało na obserwacji we włodawskim szpitalu.

W wydostaniu z pojazdu uczestników wypadku pomagała straż pożarna. Ruch na drodze był utrudniony – funkcjonariusze zorganizowali ruch wahadłowy.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozważną i ostrożną jazdę.

Pamiętajmy, że tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną ostrożność można uniknąć wypadków i kolizji. Wsiadając za kierownicę respektujmy znaki drogowe i kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania względem innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników a nieostrożność, brak rozwagi, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

B.SZ.
KPP Włodawa

Zmiana wielkości czcionki