Wybory 2018 – Lista kandydatów do Rady Miejskiej we Włodawie

Okręg nr 1  (Armii Krajowej, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Czołgistów, Garnizonowa, Lotnicza, Pancerniaków, Podchorążych, Saperów, Szpitalna, Sztabowa, Wojska Polskiego, Żołnierska.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Miejska we Włodawie 761 1 4 4

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
BISKO Andrzej 52 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
NURZYŃSKI Jarosław Ryszard 49 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
MAZUREK Wiesław 51 WŁODAWA

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KURKIEWICZ Tomasz Stanisław 26 WŁODAWA

Okręg nr 2 (Aleja Józefa Piłsudskiego P – 36 – 66, N – 55 – 125, Alfreda Sokołowskiego, Graniczna, Kołłątaja, Koszarowa, Krzywa, Lubelska 2 – 53, Modrzewskiego, Podzamcze, Północna, Przemysłowa, Staszica, Wiejska.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Miejska we Włodawie 748 1 4 4

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
NOWOSAD Mariola Teresa 54 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
WOŁOSZUN Elżbieta Dorota 46 WŁODAWA

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
BEDENAK Wiesława Zofia 50 WŁODAWA

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
CZUJ Mariusz Henryk 48 WŁODAWA

Okręg nr 3 (Cicha, Długa, Gospodarcza, Mielczarskiego, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza, Sybiraków, Targowa, Tartaczna, Usługowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Żołnierzy WiN, Żytnia.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Rada Miejska we Włodawie 751 1 4 4

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
FLIS Marek 59 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
DYDIUK Romuald Jerzy 57 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
JAMROZ Danuta Maria 57 WŁODAWA

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
RYL Daniel Rajmund 30 WŁODAWA

Okręg nr 4 (Aleja Józefa Piłsudskiego P – 2 – 34, N – 3 – 53, Reymonta.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Rada Miejska we Włodawie 676 1 3 3

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
JARZĄBEK Krzysztof 58 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
OLSZEWSKI Arkadiusz Piotr 47 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
MIĄCZ Michał Józef 20 WŁODAWA

Okręg nr 5 (Przechodnia, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
5 Rada Miejska we Włodawie 681 1 5 5

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW – KRZYSZTOFA KOTA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KOT Krzysztof 62 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
SOLARZ Łukasz 38 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
GRZYWACZEWSKI Stanisław 64 WŁODAWA

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
TRZECIAK Janusz 68 WŁODAWA

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
FLIS Krzysztof Sylwester 49 WŁODAWA

Okręg nr 6 (Czworobok, 11 Listopada, Jurdyka, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Mostowa, Niecała, Pocztowa, Rynek, Sadowa, Sejmowa, Spokojna, Szkolna, Trębacka, Zielna.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
6 Rada Miejska we Włodawie 674 1 3 3

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
DERKACZ Konrad 43 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO – CZERWONA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta 64 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
RUSIŃSKI Henryk 56 WŁODAWA

Okręg nr 7 (Furmańska, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Lipowa, Nadrzeczna, Nadstawna, Okunińska, Rymarska, Słoneczna, Wąska, Wąwozowa, Widokowa, Zabagonie, Zamknięta.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
7 Rada Miejska we Włodawie 722 1 3 3

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander 71 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
JAŃCZAK Anna Maria 49 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
BIELIŃSKI Janusz Ludwik 54 WŁODAWA

Okręg nr 8 (Aleksandra Fredry, Adama Asnyka, B. Prusa, Elizy Orzeszkowej, I. Łęckiej, Jasna, Kraszewskiego, Mikołaja Reja, Rzeckiego, Wokulskiego, Gabrieli Zapolskiej.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
8 Rada Miejska we Włodawie 851 1 4 4

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława 57 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KRUKOWSKA Maria Stanisława 63 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
ULANIUK Czesław Jerzy 55 WŁODAWA

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
BORKOWSKI Tadeusz Paweł 59 WŁODAWA

Okręg nr 9 (Estery, Jaszki, Kupały, Piastowska, Rokiczany, Saska, Sawki, Semki, Światowida, Ulany, Waligóry, Ziemowita.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
9 Rada Miejska we Włodawie 726 1 4 4

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
URYNIUK Joanna 38 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
PAZURA Artur 49 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
OMELCZUK Eugeniusz 56 WŁODAWA

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
ZAŁAPICZ Krzysztof Leszek 53 WŁODAWA

Okręg nr 10 (Aleja Jana Pawła II 7 – 12, 16, 17, 23, 27, 29, 31, Krótka, księcia Sanguszki, Partyzantów, Sokołowa, Wincentego Witosa.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
10 Rada Miejska we Włodawie 608 1 3 3

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
PAMULSKA Łucja Jadwiga 60 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
JARMARKIER Jarosław Marek 24 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
LITKOWIEC Ewa 52 WŁODAWA

Okręg nr 11 (Czerwonego Krzyża, Kotlarska, Tysiąclecia PP 3/9, 4, 6, 10, 11, 12, 15, 17.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
11 Rada Miejska we Włodawie 698 1 4 4

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
MEGIEL Anna 52 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
SADOWSKA Edyta 41 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
PERUTA Krystyna 60 WŁODAWA

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
STEFANIUK Agnieszka Halina 47 WŁODAWA

Okręg nr 12 (Tysiąclecia PP 14, 16, 18, 19.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
12 Rada Miejska we Włodawie 635 1 3 3

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KORZENIEWSKA Hanna Maria 57 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
STEFANIUK Ryszard Czesław 52 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
NILIPIUK Ryszard 55 WŁODAWA

Okręg nr 13 (Aleja Jana Pawła II 33, Chełmska 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, Lubelska 60.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
13 Rada Miejska we Włodawie 734 1 3 3

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
ŁAGODZIŃSKI Jerzy 61 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
WIELICZKO Jakub 23 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
RADOMSKA-TROJAN Jolanta 60 WŁODAWA

Okręg nr 14 (Boczna, Cegielnia, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmska-domy wolnostojące, Diamentowa, Gliniana, Glazurowa, Jagodowa, Konwaliowa, Korolowska, Malinowa, Mickiewicza, Młynarska, Morelowa, Piaskowa, Porcelanowa, Różana, Rubinowa, Suchawska, Szamotowa, Szmaragdowa, Truskawkowa, Turkusowa, Wyrykowska, Żwirkowa.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
14 Rada Miejska we Włodawie 723 1 3 3

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KAPELKO Renata Małgorzata 44 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
WRZESIEŃ Jerzy 55 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
SKIBIŃSKI Krzysztof Antoni 62 WŁODAWA

Okręg nr 15 (Chełmska 3, 4, 6, 7, 8, 10, Prof. Zbigniewa Sierpińskiego.)

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
15 Rada Miejska we Włodawie 846 1 4 4

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KLIMCZUK Janina Wiesława 63 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KOŚCIUK Katarzyna 48 Włodawa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
MENIÓW Erazm Piotr 58 WŁODAWA

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
CHMIEL Przemysław Grzegorz 32 WŁODAWA

1 Komentarz do "Wybory 2018 – Lista kandydatów do Rady Miejskiej we Włodawie"

  1. ŻydGejMason | 21 września 2018 at 17:51 |

    Żeby nie było. Kandydat PiS Michał Miącz to aktywny ONRowiec, na zdjęciu profilowym fb depcze flagę Uni Europejskiej.

  2. Dobrze wiedzieć,powiem znajomym

  3. ojej pogoda pokrzyżowała plany festynu na chełmskiej. to teraz orgazm pewnie drży o wynik wyborów 😀 ostatnio zrobił festyn i dostał się do rady a teraz taka pogoda ze niczego nie możne być pewny. maniuś mógł przywieść trochę słońca z wakacji 😀 dobrze że obaj mogli się polansować z panią od buraków i chamów. no i oczywiście z ministrem który bierze pensje ale się nie cieszy bo mu i tak do pierwszego nie starcza. ale przeca im się należy!!!
    swoją drogą ciekawe czy to nie jest złamanie przepisów o kampanii wyborczej. na plakatach jakoś nie widziałem kto jest organizatorem, kto sponsorem itp. no i co z zakazem agitacji politycznej wśród dzieci bo nie wyobrażam sobie żeby obaj panowie się tam nie lansili….

  4. Milusio. PiS w mieście wystawia młodociaego stulejarza z ONRu, który walczy z Unią Europejską i obala komunę obaloną 10 lat przed jego przyjściem na świat. Ryla trochę szkoda. Pewnie biedny drży, że pisowska radykalna młodzież wprowadzi mu getto ławkowe na partyjnych spotkaniach.

  5. no to się doktory z 1 okręgu zetrą!

  6. po z psl zagryzą się a wygra i tak pis

  7. A mnie to wszysko zwisa i powiewwa

  8. kolejny raz te same osoby pchają się na stołki dziwi mnie to zwłaszczą że nic nie wnieśli w poprzedniej kadencji. Chęć dodatkowego zarobku przysłania dobro miasta słabo

  9. Czyżby czerwoni i zieloni wstydzili się swojej partii ?
    SLD i PSL nie mają swoich przedstawicieli w nieście ?

  10. Gdyby ktoś miał wątpliwości po tym materiale widać wyraźnie, że radna Dynkiewicz i kandydat na radnego M. Czuj dogadali się z SLD i są przez czerwonych popierani. SLD nie wystawiło w ich okręgach swoich kandydatów to nie przypadek. Jak tak można dać się sprzedać !!!

  11. I co Ela i Henio mimo wysiłków będą się musieli obejść smakiem. Henio wydziwiał, wydziwiał i w końcu w PiS-ie wylądował bo nikt go chyba nie chciał na swoich listach

  12. Lepiej przegrać z klasą niż zeszmacić się tak jak w/w.

  13. koryto ,ach koryto.nie głosować na tych, którzy są teraz bo nic nie zrobili.Kasa misiu , kas.

  14. Lech Wałęsa | 23 września 2018 at 15:05 |

    PiS = Pycha i Szmal . Niszczą Polskę i chcą moje miasto też – pieniacze i kłamcy . Ale najbardziej zaskoczenie postawa Krzysztofa Flisa – czym go przekupili aby wystartował z listy PiS ???

  15. SLD jak zwykle wystawia swoich pod przykrywką bezpartyjności.

  16. Zdumiony ale wierny. | 1 października 2018 at 23:26 |

    Pan R.N na listach wyborczych Pis ??? Kto go rekomendował i na co liczy ? Na elektorat negatywny? W naszym mieście na radnych 50,60 głosów to z ” tarczą lub na tarczy” Czyńcie tak dalej! to postkomuna i partia obłudy /PO/ dłużej będą rządzić niż PZPR!!!

  17. Muszyńskiemu i SLD trudno nawet wystawić pełną listę a część obecnych radnych z komitetu „bezpartyjnego” burmistrza czując pismo nosem uciekła na listy powiatowe. Pogonić resztę. Nic nie zrobili tylko dietķę brali

  18. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki