Wrzesień odprawiony znienacka

Jerzy Wrzesień nie jest już dyrektorem Szpitala Gruźlicy i Chorób Płuc w Adampolu. Dostał kilka godzin, aby się spakować i opuścić szpital. Jego stanowisko zajął chełmianin Piotr Wysocki.

Jerzy Wrzesień, były burmistrz Włodawy kierował szpitalem od października 2016 roku. Miał umowę do 2022 roku, ale jego kadencja została przerwana. Pisaliśmy, że o jego odwołaniu mówiło się już od jesieni 2018 roku, kiedy władzę w województwie lubelskim przejęło Prawo i Sprawiedliwość. I stało się to faktem 16 listopada br.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Wrzesień odprawiony znienacka"

 1. Jedyny dobry gospodarz, którego miał szpital w Adampolu, został odwołany, gdyż to nie kompetencje a przynależność partyjna determinuje obsadzanie stanowisk. Może być najgorsza szuja, aby była nasza, ale nie może być najporządniejszej człowiek jeśli nie nasz. PRL-bis, skąd ja to znam… Nam nadzieję, jedynie, że wywalczy Jurek takie zadośćuczynienie, źe czkawką odbije się następcy.

  • po co ten september jeszcze się bawi w politykę? swoje pięć minut już miał jako burmistrz i dyrektor szpitala. teraz powinien wrócić do prowadzenia lecznicy. doświadczenie i kontakty ma duże. może sobie rozwinąć działalność i spokojnie żyć zamiast się cały czas z kimś szarpać.

   • Bawi się czy się już nie bawi -to nie ma znaczenia.Reguły tej gry ustalono dużo dużo wcześniej za innych kadencji.Polityka rządzi się swoimi regułami.I dobrze napisał Seleukos-kompetencję w czymś takim mają drugorzędne znaczenie-ważne że nasz.Dziś my wam,jutro wy nam.Reguły są dobrze im znane.Dyrektor Adampola pewnie się tego spodziewał wcześniej,wyszło później i stąd zaskoczenie?Wojenka Polsko-Polska trawa,cierpi obywatel i tak już zostanie.Podział państwa i ludzi.Na grób Narutowicza i jego zabójcy Niewiadomskiego z grubsza chodziło tyle samo osób.Pis tego nie wymyślił,PO również.

 2. U siebie trzeba zasuwać ./ A w szpitalu zasuwa personel. Najlepszy dyrektor? Powinien beknąć za kaflarnię.

  • a co z kaflarnią, przecież to radni z PiS odrzucili projekt kaflarni chociaż pieniądze były przyznane i trzeba było oddać , a jako Dyrektor Adampol postawił na nogi i zostawia w bardzo dobrej kondycji

 3. Włodawa niestety nie liczy się w strukturach rządzącej tej czy innej władzy. Wszelkie ważniejsze stanowiska obsadzane są ludźmi spoza miasta czy powiatu. Mało tego w samych strukturach partyjnych małych miasteczek też ciężko przebić się. Wszędzie trzeba mieć układ. Inaczej jest się tylko do gaszenia świeczek. A prominentne stanowiska obsadzane są myśl zasady, najlepszy pracownik: mierny, bierny, ale wierny.

 4. Nosił wilk razy kilka – ponieśli i wilka. On niszczył i wyrzucał ludzi jak został Burmistrzem- teraz karma wróciła. Zdziwiony? I tak go długo trzymali, nie mieli chętnego na to stanowisko? A historyk? Maniuś? Za słabi?

 5. Karma wraca

 6. Widocznie liczba zarażeń pacjentów w Adampolu spowodowała odwołanie

 7. Karma wraca do wszystkich.

 8. Jakie mądre, karma wraca. Dajcie spokój. Pseudoerudyci. Zjedzcie te karmę i do roboty.

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki