Wojenek we Włodawiance ciąg dalszy

Daniel Ryl, były członek zarządu klubu MLKS „Włodawianka”, zwrócił się do starosty z prośbą o „cofnięcie zarządu klubu” oraz o ustanowienie w nim kuratora. Obecne władze twierdzą, że jego żądania są absurdalne a zarzuty wyssane z palca. Starosta ma powoli dość skłóconych działaczy i zapowiada, że jeśli w klubie nie zapanuje porządek, to podejmie zdecydowane kroki.

Przed ponad miesiącem pisaliśmy o skardze byłego prezesa klubu Damiana Adamczyka na obecne władze „Włodawianki”. Teraz pojawiła się nowa, złożona przez byłego sekretarza Daniela Ryla. W piśmie do starosty włodawskiego zarzuca on klubowi, że został bezpodstawnie, w trybie zaocznym usunięty z zarządu, o czym nawet nie został poinformowany. Twierdzi też, że nie otrzymał odpowiedzi na złożone odwołanie od decyzji wykluczenia go z członka klubu.

Do postawionych przez Ryla zarzutów odniósł się obecny prezes klubu Grzegorz Klimkowicz. – Podstawą wykluczenia Daniela Ryla było „przywłaszczenie majątku klubu w formie pobranej gotówki z rachunku dla celów prywatnych”. […] Wykluczenie miało miejsce ponad rok temu i D. Ryl miał możliwość odwołania się od tej decyzji, z czego skorzystał. Jednak 26 czerwca 2019 r. odbyło się walne zebranie członków klubu, na którym rozpatrzono odwołanie i podjęto uchwałę o jego odrzuceniu i podtrzymaniu uchwał zarządu klubu o wykluczeniu D. Ryla z członkostwa w klubie – czytamy w piśmie sygnowanym przez Klimkowicza, datowanym na 3 maja.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Wojenek we Włodawiance ciąg dalszy"

  1. Ku… Rylu weź się już nie błaźnij. Może masz też pretensje że są drudzy tabeli? To też wina złego zarządu haha

  2. Od takich spraw jest sąd panowie

  3. ja pie…co za typ ,kim w ogole jest ten Ryl ? przeciez to jakis błazen

  4. Należy się zastanowić kto na takiego ryla(ryła) w ogóle głosował, przecież to są autentyczni wrogowie nie tylko „Włodawianki”, ale i Włodawy. Trzeba im obić ryła, do boju do boju do boju LKS

  5. Włodawiance to trzeba zastosować bardzo proste i skuteczne lekarstwo. Natychmiast odsunąć wszystkich działaczy zostawić jedną księgową i trenerów,powołać osobę administracyjną do zarządzania, i wówczas błyskawicznie skończą się negatywne emocje wszystkich malkontentów.

  6. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzZmiana wielkości czcionki