Woda we Włodawie krystaliczna

Kilka dni temu we Włodawie pojawiała się plotka, że woda z miejskich ujęć może być zakażona bakteriami coli. Okazało się to jednak nieprawdą. Badania z 6 sierpnia wykonane przez specjalistyczne laboratorium w całości zdementowały tę plotkę. Woda jest bardzo dobrej jakości.

Włodawskie Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej natychmiast zareagowało na plotkę dotyczącą słabej jakości wody w mieście. 6 sierpnia pobrano próbki ze wszystkich ujęć i z hydrofornii i wysłano je do laboratorium w Pszczynie, które jest jednym z 1500 autoryzowanych laboratoriów na świecie. – Wyniki z Pszczyny są bardzo wiarygodne – mówi wiceprezes MPGK, Edward Łągwa.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Woda we Włodawie krystaliczna"

 1. Zadowolony z władzy | 22 sierpnia 2018 at 10:06 |

  Pogłoski pojawiły się kilka dni temu a woda do badań była pobrana najprawdopodobniej na początku sierpnia skoro badania są z 6 sierpnia a dziś mamy 22 sierpnia więc nie ma pewności czy rzekome plotki są nieprawdziwe.

 2. woda woda woda | 22 sierpnia 2018 at 20:30 |

  Kilka lat temu też było wszystko OK ale ludzie swoje wiedzieli i kupowali wodę w sklepach.Później się okazało ,że mieli rację.Kilka dni minęło zanim poinformowano opinię publiczną o zagrożeniu.Kilka,kilkanaście dni ludzie we Włodawie pili szambo.

 3. Muszyński to.wszystko potrafi załatwić.

 4. Co tam wiecie, Edek “najmundrzejszy we wsi” wypił litra i nawet mu się nie bekło. Więc woda jest czysta.

 5. A kto przed wyborami ujawni prawdę o wodzie jaka by ona nie była a ten włodawski sanepid to jest tylko od wlepiania kar.

 6. Woda była rzeczywiście zanieczyszczona bakteriami coli na przełomie lipca i sierpnia z tą drobną różnicą, że nie we Włodawie a w Korolówce Osadzie (czytaj w Korolówce PGR), która dostarcza wodę poprzez sieć rurociągów min do Żukowa i Krasówki.

 7. A artykuł jest z przed dwóch tygodni i woda nie była badana w sanepidzie tylko specjalnym laboratorium w Muszynie.

 8. Maniuś jak ci nie wstyd pozować do zdjęć na meczu Włodawianki? Koledzy z Soloła Adamów się na ciebie wypięli?

  • Afagan idz na spacer i nie pij wiecej.

  • bug fybacza wlodawfianka nikty | 29 sierpnia 2018 at 18:57 |

   ha! cyli do prafda!!! no latnie latnie pocienkujemy ci za fszystko pszy órnie szczegulnie sa danielków, leszkuf i calom resztem a sokolem to juszcz pszegleś palke.

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki