Włodawski Trakt Turystyczny – Promenada Nadbużańska – ankieta projektu

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej badania popytu dla planowanego projektu inwestycyjnego Gminy Miejskiej Włodawa „Włodawski Trakt Turystyczny – Promenada Nadbużańska” https://docs.google.com/forms/d/1ufW4hEZ807zZ47EX3tIziKfPoYfxe5w-b2skDzB2sp8/viewform?c=0&w=1

 

Źródło – UM Włodawa

1 Komentarz do "Włodawski Trakt Turystyczny – Promenada Nadbużańska – ankieta projektu"

 1. Co takiego?
  To najpierw dzięki waszemu weto odmawiacie dotacji rzędu 8 mln zł na budowę domu młodzieży z amfiteatrem z prawdziwego zdarzenia na terenie starej kaflarni i dziś robicie festiwal Poleskie Lato z Folklorem na bazarze wśród straganów nie przyrównując jak na jakiejś wsi (przepraszam wsie), a teraz macie czelność opowiadać że wpadliście na wspinały pomysł wybudowania chodnika o długości 800 metrów wzdłuż Włodawki…
  Gdzie wasz honor, pewnie za trzy lata będziecie się chwalić jaka to wielka inwestycja została przez was poczyniona, chyba czujecie brzemię upływu czasu, a jeszcze nic nie zostało zrobione, tylko że ten chodnik w porównaniu z inwestycjami jakie zostały wykonane za poprzednich władz przytoczę tylko dwa super orliki, remonty ulic ze stylowym brukiem czy w końcu basen nie uratuje was przed surową oceną przy najbliższych wyborach…
  Ps. Mieszkańcy Parczewa są wam dozgonnie wdzięczni za przegłosowanie odrzucenia wspomnianego projektu i stratę 8 mln które ze zdziwieniem dostali i z zadowoleniem wykorzystali mądrzy Radni Parczewa.

 2. To zakrawa na kpinę!!! Przed wyborami wodzirej ze swoja ekipa wmawiał wszystkim, że Włodawy nie stać na wzięcie dotacji, bo jest zadłużona. Dzisiaj okazuje się, że miasto ma nadwyżkę finansową, a wodzirej wyciąga z projektu Kaflarni mały projekt i chce wmówić społeczeństwu, że to jego pomysł, a dzięki woli ludu, zostanie ten projekt zrealizowany. Gdyby nie walka za wszelką cenę o stoek burmistrza, to miasto miałoby dzisiaj nie tylko jedną promenadę, ale cóż ma za to niezastąpionego na scenie wodzireja.

 3. aha Znowu planuje sie budowę infrastruktury “pod Włodawą” albo “Dookoła Włodawy” , a czworobok i rynek dalej w ruinie. Turyści za dwa late znowu będą pękać ze śmiechu hahaha brawo Panie Burmistrzu. Może by tak najpierw od wewnątrz w końcu zacząć, a potem wychodzić na zewnątrz ? da się ?

 4. hahahahaha, niedługo dostaniemy ankietę odnośnie remontu starej kaflarnii.

 5. oj wodzirej nie dobrze ty rządzisz ta nasza mieścinką przed wyborami miał być rynek cały odnowiony na kaflarnie nie stać było miasta a teraz spacerniak chcesz robić nie ogarniam tego coraz więcej młodzieży ucieka z Włodawy a strefy ekonomicznej jak nie było tak chyba nie będzie jeszcze 2 -3 lata i tylko biurokracja zostanie w tej pożal się boże Włodawie a szczerze mówiąc myślałem ze się coś zmieni przyjdzie młody świeży a tu w dalszym ciągu kolesiostwo partii przegranej i zatrudnianie swoich nawet emerytów a młodzi co?Nie nadają się ?

 6. Mieszkaniec | 22 stycznia 2016 at 14:43 |

  Jak się nie ma własnych pomysłów to korzysta się z pomysłów innych, ale to już dało się zauważyć w czasie WOŚP, gdy wodzirej skorzystał z pomysłu Biedronia.Widać hasło wyborcze o kompetencji było tak samo prawdziwe jak o bezpartyjności.

 7. Pogadaj sobie do cioci joli, aż cię cieciu głowa zaboli. Bo za kadencji PO’owca September’a, który urzędował 8 lat to Włodawa była miastem mlekiem i miodem płynąca – sprawdźmy : RAPORT GUS 2015 – który obejmuje lata 2012 – 2014 – LICZBA MIESZKAŃCÓW : w 2012 było 13719 tys mieszkańców, w 2013 było 13643 tys, w 2014 było 13601 tys mieszkańców. Ponad 20% wskaźnik bezrobocia. Poprzednik nie uczestniczył w żadnych forach gospodarczych, a o targach turystycznych można zapomnieć. Kolejny cwaniaczek PiS’owiec, który urzędował w starostwie powiatowym 8 lat – gdzie są frabryki, firmy, przedsiębiorcy, którzy w powiecie postawili swoje firmy/zakłady produkcyjne ? Gdzie jest obiecany inkubator przedsiębiorczości ? Gdzie przejście graniczne ? Dlaczego szpital nie pozbył się zadłużenia, które opiewało na ponad 20 MILIONÓW ?!.

 8. Z 2014 roku artykuł : “Na wniosek siedmiu opozycyjnych radnych w najbliższy poniedziałek (19 maja 2014) odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu we Włodawie. Głównym tematem obrad ma być sytuacja szpitala. Impulsem do jej zwołania był niedawny list otwarty burmistrza do starosty w sprawie szpitala. Zapadną konkretne decyzje, czy to tylko wyborcza gra?
  W uzasadnieniu do wniosku o zwołanie sesji nadzwyczajnej radni opozycyjni piszą m.in.: jesteśmy zaniepokojeni sytuacją szpitala włodawskiego, z której wynika utrzymujący się ujemny wynik finansowy 2 009 940 zł oraz pogłębiający się dług szpitala w roku 2012 – wzrost o z 22 045 878 zł do kwoty 23 865 192,38 zł w roku 2013. Podejmowane działania przez Zarząd Powiatu i wdrażany plan naprawczy przez dyrekcję SP ZOZ nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. (pisownia oryg. – red.).”

 9. I w ten oto sposób “wodzirej” po rocznym urzędowaniu na stanowisku burmistrza, potwierdził to co głosił w czasie kampanii, czyli swą KOMPETENCJĘ i wyciągnął z szuflady projekty poprzednich ekip min. “budowa promenady spacerowej”. Jednocześnie należy zauważyć, że wcześniej tenże projekt szanowny osobnik wraz ze swoją drużyną radnych uwalił, a przyznane 8 milionów zł odpłynęły do innego samorządu ku ich uciesze.

 10. będą wycinane wszystkie drzewa wkoło czworoboku?

 11. Dawid | 22 stycznia 2016 at 19:33 wodzirej to – Wisiółku, Andrzeju, Mariuszu, Januszu, Piotrusiu to was spłodził. Nie ważne czy jest dobrze, czy źle ważne żeby robić zamęt, szum bo o to wam chodzi i tylko do tego się nadajecie gamonie i do niczego więcej. Jak dla mnie jesteści leszczykami z chorym ego, gdzie bez skropułów chcecie dążyć do swojego abstrakcyjnego celu i użyjecie do tego wszystkich chwytów, zwłaszcza tych poniżej pasa, i tych, które także mijają się z prawdą.

 12. “Krzysiu” nie bądź świnią, nie wypada urzędnikowi samorządowemu w ten sposób się wypowiadać, bo świadczy to tylko o wodzireju i jego doborze współpracowników, a jak widać wybór po linii partyjnej i koleżeńskiej nie służy, ani jemu, ponieważ utożsamiany jest z tego pokroju ludźmi, ani miastu, ponieważ ani on nie ma żadnego dobrego pomysłu, ani dobrani przez niego pracownicy nie są w stanie mu nic podpowiedzieć.

 13. Anonim | 22 stycznia 2016 at 22:38 – Podaj swoje imię i nazwisko – a zagłosuję na ciebie

 14. Świadomy sen to umiejętność świadomej kontroli swojego snu, dzięki czemu można zrobić w nim wszystko co tylko się chce i co sobie można wyobrazić – tak mówią niektórzy spece od snów.I taką to umiejętność w sobie wykształcił kolejny wizjoner [ dla przypomnienia don Franchesco wyśnił romantyczną promenadę – opary nad włodawką, don September -zatoka dziurawych kajaków ].Teraz mamy kolejny świadomy majak senny – promenada wschodzącego słońca, trakt wiesława -mozna śnić nad nazwą- dawajcie przykłady.Ale wracam do tematu.Niektórzy wcześniej już o tym wspominali.Dlaczego naszym wizjonerom nie chce się przyśnić sen o odnowionym starym centrum miasta.Zastanawiające.Odpowiedż być może jest prosta i nieskomplikowana – otóż nasuwa się wniosek ,że nasi wizjonerzy nie chcą powielać pomysłów zdecydowanej większości samorządów.Oni chcą być po prostu oryginalni i nowatorscy .Rewitalizacja starówki – to be- przecież wszyscy to robią.I tak oto od wielu lat przyjezdni nie mogą sie nadziwić jak to sie naszym wizjonerom to tej pory udało uchronić od remontu centum miasta. A zatem ochoczo schodzą w dolinę włodawki by dumnie spacerować wśród zadbanej zieleni promenadą don Franczesca.A spragnieni ekstremalnych wrażen mogą płynąć włodawką by w koncu zacumować w zatoce szalonych kajaków don Septembera.Ach życie ile jeszcze przyniesie.

 15. Ale zabłysnął wodzirej i jego przyboczne grono, które znalazło racę dzięki układzikom. On zerżnięciem pomysłu, oni inteligentnymi wypowiedziami na elbi.

 16. Przecież u Nas we Włodawie nie ma żadnej starówki jest tylko dziadowska buda pod nazwa ( O jezu !) Czworobok. Co tam budować ?!

 17. September ten złodziej chciał przenieść WDK na Kaflarnie żeby sprzedać zaprzyjaźnionej agencji nieruchomości budynek WDK pod galerię. Tak doprowadził do likwidacji Tartaku a działki sprzedał. A gdzie September pracuje może w agencji nieruchomości – sprawdźcie.

 18. Wypełnił może któryś już tą ankietę? Czy tylko szczekać tu weszliście na elbi. Stara kaflarnia kosztowała 8 mln w tym 6 durny budynek II piętrowy nie wiadomo na co i po co? O to wam chodzi, żeby wybudować za miastem byle co za 6 mln i nic więcej nie zrobić w mieście, bo zadłużone. Sama promenada kosztowała 1 MLN. I DOBRZE, ŻE BURMISTRZ CHCE JĄ ZROBIĆ.BĘDZIE ŁADNIE I NIE ZA DUŻE PIENIĄDZE. o TO CHODZI. A poważne środki zostawia na czworobok. Tylko poczekajcie trochę. September po roku rządzenia dopiero zaczął kumać o co chodzi. Obecny przynajmniej od początku coś robi ale do cholery minął dopiero rok.

 19. A pisanie Jurku, że festiwal odbywa się na targu a nie w nowiutkim amfiteatrze, to ja wolę niech odbywa się na targu, niż w ogóle. Pamiętasz, że ty go pogrzebałeś? I po co ci ten amfiteatr, jak nic byś tam nie robił i pies z kulawą nogą tam by nie zajrzał.

 20. gróba zakrzefska | 25 stycznia 2016 at 13:31 |

  To najpierw dzięki waszemu weto odmawiacie dotacji rzędu 8 mln zł na budowę domu młodzieży z amfiteatrem z prawdziwego zdarzenia na terenie starej kaflarni i dziś robicie festiwal Poleskie Lato z Folklorem na bazarze wśród straganów nie przyrównując jak na jakiejś wsi (przepraszam wsie)

 21. Z tego co wszem wiadomo, september za swoje podejście do sprawowanego urzędu został pozbawiony tego stanowiska, więc nie ma co wypominać jemu, gdyż jest to chęć odwrócenia uwagi od wodzireja. Radny jeżeli coś zrobił wodzirej to wymień, gdyż mieszkańcy nic na ten temat nie wiedzą, wiedzą natomiast że rok minął w mieście nie dokonano żadnych inwestycji będących pomysłem wodzireja, a czemu tak się dzieje to widać po ostatnim artykule w loaklnej gazecie, gdzie wymieniono godziny urzędowania tego pana.

 22. Wiesiu bełkoczesz. Jeszcze nie wytrzeźwiałeś po imprezie opłatkowej?

 23. Leser jest i tyle

 24. Czytać mu się nie chcę. A rok we Włodawie to rok stracony.

 25. Czy już Wodziej i sekretarz z Lublina są w pracy ?????

 26. A we Włodawie wszystko jest pięknie, zwłaszcza w Szpitalu, pracują, żądzą……….

 27. Dziś Mucha też do pracy przyszedł po 9.00 Śmech na sali

 28. oj czepiacie się możne ma złe budzik nastawiony

 29. stary włodawiak | 27 stycznia 2016 at 19:08 |

  Jeżeli to prawda z tym rozpoczynaniem pracy to pewnie jakiś wirus przenoszony przez poprzednich wizjonerów. A może by tak wstać rano, wyruszyć piechotą do pracy, spojrzeć na bezpieczne chodniki, na stan czystości w mieście, przybić piątkę z mieszkańcem i nie oglądać stanu miasta zza szyby samochodu jak miejscy strażnicy.Może jakiś kolejna trafiona wizja wpadnie do głowy by zahamować proces powolnej agonii tego naszego miasteczka.Jak się nie ma koła ratunkowego w postaci telefonu do przyjaciela to perspektywa zza blatu biurka to za mało.

 30. facet ruha cała noc to morze do roboty pszyjsc troche puzniej

 31. Może i przychodzi na 9 ale pytanie, o której wraca? Ciągle widzę na zdjęciach z rożnych imprez, również w weekendy. Zapomniał Zakrzewski o tym napisać?

 32. Zakrzewski to szma*iarz, zapomniał ze jego zona pracuje w Urzędzie.

 33. podejmowane działania przez władze Szpitala przyniosą efekty-będzie jeszcze jeden dyrektor

 34. Zakrzewski teraz mucha zdegraduje twoją żonę. Z resztą ona w konflikcie z sekretarzem.

 35. czyli praca wodzireja polega na przychodzeniu do pracy po 9 tej i uczestnictwa w imprezkach. rewelacja i za to dostaje kilkanaście tysięcy miesięcznie,żyć nie umierać.

 36. No i na zatrudnianiu swoich na stanowiskach w podległych mu placówkach. Zawiódł mnie w tym temacie bardzo. Choć wszyscy tak z reguły robią, liczyłem na uczciwe podejście do tematu.

 37. trakty srakty…..SMOLEŃSK KU R WA ! ! !

 38. “Wy nie wiecie co piszecie, bo nie jesteście na codziennie z Wiesiem. Ja przebywając z nim widzę jak on ciężko musi pracować by sprostać oczekiwaniom partii, a potem mieszkańców.On ma wizję miasta i zna pragnienia ludzi tutaj mieszkających, dlatego zdecydował się porzucić tak intratną pracę i zostać burmistrzem z tak marnym wynagrodzeniem, a widząc jak marni są pracownicy w Urzędzie i MPGK musiał pozatrudniać swoich sprawdzonych ludzi, którzy pomagają mu realizować misję. Zobaczcie jak wiele już zrobił, a jeszcze więcej zrobi, on ma plan na bycie przez trzy kadencje burmistrzem, ponieważ te lata pozwolą mu na zbudowanie silnej gospodarczo Włodawy. Tak to prawda, że późno przychodzi do pracy, że lubi chodzić na imprezy, gdzie pokazuje jak dobrym jest wodzirejem, ale to wszystko po to by zjednać sobie ludzi, by pokazać im swoją wizję, namówić ich do współdziałania. Dziękujmy za to Wiesiowi, naszemu przewodniczącemu.”

 39. Wiesiu, trzeba iść już spać, bo znowu jutro zaśpisz i przyjdziesz z wujkiem do pracy w południe, a potem wredni dziennikarze będą brzydko o Tobie pisać.

 40. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki