Włodawscy następcy Lewandowskiego

Zaczynali od wspólnego przedszkola, a potem od boiska na Orliku przy włodawskim MOSiR-ze, by dalej grać wspólnie w Górniku Łęczna. Dwaj chłopcy z Włodawy – Kacper Pogonowski i Dominik Rabczewski jako jedyni sportowcy z powiatu włodawskiego sezon 2017/2018 zakończyli z fantastycznym piłkarskim wynikiem. Wraz z drużyną trampkarzy młodszych (rocznik 2004) prowadzonych przez trenera Daniela Ruska zdobyli tytuł Mistrza Województwa Lubelskiego.

Osiągnięcie tego tytułu wiązało się z bardzo dużym poświęceniem, pracą i zaangażowaniem wielu osób. Chłopcy bardzo ciężko trenują 4 razy w tygodniu, a w weekendy grają mecze ligowe. Oprócz tego uczestniczą w dodatkowych zajęciach sportowych i mentalnych prowadzonych przez Szkołę Futbolu Daniela Ruska.

Zapytaliśmy młodych zawodników, jakie to uczucie zdobyć tytuł Mistrza Województwa Lubelskiego.

– Bardzo fajnie jest czuć się, że jest się najlepszym w województwie, ale to, że doszliśmy tak wysoko, to zasługa całej drużyny Górnika Łęczna i naszego trenera Daniela Ruska – mówią chłopcy.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Włodawscy następcy Lewandowskiego"

 1. Kogoś fantazja ułańska poniosła. Jako jedyni sportowcy z Włodawy zdobyli mistrzostwo województwa ? A gdzie zapaśnicy, kickbokserzy czy tenisiści. Powiem krótko, niewiele mnie interesują sukcesy klubu z Łęcznej. O wiele bardziej klubów włodawskich.

  • krecina | 3 lipca 2018 at 16:25 |

   zwlaszcza obecnej wlodawianki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 2. no lepiej zeby nie byli jak Lewandowski.. chyba, ze tylko pod wzgledem kasy!!!

 3. Sporo mamy fajnych małych piłkarzy we Włodawie.Szkoda, że nikt tego nie widzi. Nie wszystkich stać wozić dziecko prawie codziennie do Łęcznej. Po co to pisać? Żeby innym było przykro?

 4. i co zazdrościcie? chłopaki chcą grać i brawo dla rodziców że pomagają się rozwijać dzieciom.

 5. Ja nie zazdroszczę, ale fajniej by było gdyby grali we Włodawie, a tak niewiele mnie obchodzą sukcesu klubu w Łęcznej.

  • poddziękkuj kręcinie że póucil wlodawiankę do a klasy. pamietaj lysy my nie zapominamy

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki