Włodawianka jednak trwa

Około 200 tys. zł wynosić będzie tegoroczny budżet klubu sportowego MLKS Wlodawianka. To zdecydowanie za mało na stabilny rozwój, ale wystarczająco, by klub utrzymał się w IV lidze. Wygląda na to, że spory personalne w zarządzie nie rzutują aż tak mocno na działalność klubu.

Włodawianka od stycznia trenuje, a w lutym i marcu było kilka sparingów. – Musieliśmy rozgrywać sparingi i trenować poza Włodawą, bo Orliki są nie dla nas – mówi Andrzej Rusiński, wiceprezes klubu. – Trwają rozmowy z zawodnikami, których chcielibyśmy pozyskać.

Przez chwilę nawet grał u nas Kanadyjczyk polskiego pochodzenia. Jednak z powodu kiepskich warunków bytowych, braku zabezpieczenia finansowego i lokalowego odszedł do innego klubu. Cały czas szukamy też rezerwowego bramkarza. Musimy bardzo oszczędzać przy tej finansowej maliźnie i jednocześnie szukać sponsorów. Żeby jednak skutecznie działać nie wolno nam przeszkadzać, a już na pewno członkowie zarządu klubu powinni przede wszystkim łączyć siły.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Włodawianka jednak trwa"

 1. Tak Włodawianka jednak trwa. Po ostatniej kolejce w której Włodawianka podejmowała Start Krasnystaw jeszcze trwa . Mecz się zakończył na murawie ale będzie o tych zawodach jeszcze głośno !!!!!!!

 2. Trwa za pieniądze miasta, czyli nasze. Zarząd ciągle ukrywa księgi finansowe. Ile tam lewizny się robi ?

 3. To poczytaj jakie sa budzety w innych klubach 4ligowych raczej nikt niema mnie niz 200tys.

  • Inne miasta inne budżety. Włodawa jest esktremalnie biedna. Te 200 tysięcy można by wydać dużo bardziej efektywnie niż na hobby kilku osób. Piłka nożna z budżetu miasta? Jasne dla dzieciaków i młodzieży. Dorośli niech sami sobie płacą tak samo jak inni dorośli sportowcy z Włodawy, którzy sami sobie opłacają swoją pasję. Poza tym porównaj jak się inne kluby rozliczają z miejskich dotacji a jak się rozlicza Włodawianka. Śmiech na sali.

 4. Ehh skoro inni maja podobne budzety albo i wieksze to chyba normalne ze taki budżet musi byc zeby grać w 4lidze. A gdzie co 2tyg przychodzi po min. 300 osob? Nie raz do roku tylko co 2tyg?

 5. Normalne kluby mają normalne budżety dzięki sponsorom. We włodawianka ciągle trwa wojna w zarządzie. Podobno skład znowu się zmienił. Głośniej o zarządzie niż zawodnikach a potem się dziwią że sponsorów nie ma. mial być KRS i nie ma a ja kolejny rok nie mogę dać 1% na drużynę. WSTYD panowie członki i prezesury!

 6. To np. Hrubieszow w 5lidze z misata 240tys

  • NIech sobie ma i 500 widocznie ich na to stać. Też się rozliczają bez KRSu? Swoją drogą 200 tysięcy tylko dlatego, ze 300 osób lubi sobie kolektywnie połuskać słonecznik to marny argument. Zaręczam Ciebie, że gdyby Włodawianka grała w A klasie za swoje nie za miejskie 250 z tych 300 nadal by ochoczo łuskała te ziarka. Nie widzę powodu, żeby płacić taka kasę gdy miasto tonie w długach.

 7. Odnoszę dziwne wrażenie, że sympatycy MLKS Włodawianka oraz Startu Krasnystaw szybciej jak by się mogli tego spodziewać będą oglądać swoich pupili grających w A klasie. To rzekomo ma być pokłosiem WYDARZEŃ mających miejsce w ostatniej kolejce ligowej .
  Może to tylko plotka ,że przebiegowi ostatnich zawodów pomiędzy ww drużynami ktoś zaczął się bardzo skrupulatnie przyglądać .

 8. Włodawianka potrzebuje tylko jednego pracownika – KSIĘGOWEGO który weźmie za „mordy” wszystkich i odsunie ich od koryta. Niech zostaną tam sportowcy i trenerzy. Pozostałe dodatki osobowe są całkowicie zbędne. Pan K. właściciel prywatnej drużyny, która wyprzedziła Włodawiankę śmiał się mówiąc, że gdyby miał tylko połowę budżetu Włodawianki to byłby najszczęśliwszym człowiekiem. Różnica pomiędzy panem K. a Włodawianką jest taka, że ten umie racjonalnie wydawać środki finansowe zaś inni nie koniecznie potrafią to robić.

 9. No nawydawal dwa sezony i niema druzyny haha

 10. No nawydawal dwa sezony i niema druzyny

 11. Doprowadził drużynę od najniższej klasy do 4 ligi i się utrzymał, zrobił to za swoje pieniądze. Nie za kaskę od miasta i za to należy się szacunek.

 12. Gdyby nie Kaliszuk ktory przekupil kasa paru zawodnikow to Wlodawianka dalej by grala a ilu jest teraz z Eko dwoch ukraincow? Wiecaszek, Blaszczuk, Polak to skad sa wychowankowie Eko? No kto jeszcze jest z Eko?

 13. To w czym macie teraz problem ze 200tys ze klub chce miec budzet 200tys jak normalny klub w 4lidze?(150z miasta plus 50 musza sami nazbierac) najlepiej jakby nic nie bylo we Wlodawie ehhh

 14. 4 liga , a co to ku*wa za argument. Tam graja wiejskie Pierdziszewy a nie klub z miasta. Poprzedniego prezia Pana N. który ciągle siedzi we władzach powinni wypier*** za przywłaszczanie kasy z reklam na banerach.

 15. albo będzie wpis do KRS i pokazana księgowość, albo założymy KONKURENCYJNY KLUB.

 16. Widzę wojenka trwa w najlepsze. Która to już zmiana w zarządzie od czasu ostatniego walnego? Wielcy biznesmeni specjaliści i trenerzy mieli uzdrowić klub a dra się między sobą. Ciekawe czy nowy szef partii namaszczony przez Panią Marszalek telepnie towarzystwo czy będzie jak histeryk udawał że wszystko jest super. Narazie zaczął od fochow w gazecie hahaha

 17. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka, śmiejąc się z opozycji co uwierzyła prasie brukowej i „bisu” w partii marzącej o władzy od pani Mazurek, której Włodawa nie interesuje.

 18. ale sie kotluje w partii ze az mazurkow zbrala glos

 19. Dostali 6 w Zamościu wcześniej baty z kłosem i startem. Co teraz zrobi trenejo jako nowy członek tego wspaniałego zarządu? Znajdzie sposób na poprawę wyników czy jak ostatnio wycofa drużynę z rozgrywek? Czekamy na orędzie w tej sprawie

 20. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzZmiana wielkości czcionki