Włodawianie triumfują w Piszczacu

Drużyna Włodawianki Włodawa została zwycięzcą rozegranego w Piszczacu 34. Memoriału im. Mariana Kapysia i V Memoriału im. Krzysztofa Dawidziuka. Podopieczni trenera Marka Droba pozostawili w pokonanym polu LZS Sielczyk, Dynamo Brześć oraz drużynę gospodarzy – Lutnię.

– Był to dla nas pożyteczny turniej w ramach przygotowań do nowego sezonu. Zagraliśmy trzy mecze po pół godziny w upalnym słońcu, a więc trzeba było zostawić trochę zdrowia na boisku. Cieszy to, że potrafiliśmy kreować akcje i strzelić sporo bramek – mówi Marek Drob, szkoleniowiec Włodawianki.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Włodawianie triumfują w Piszczacu"

 1. Napastnik LKS Płuco Adampol | 15 sierpnia 2018 at 19:09 |

  HAHAHAH i show Włodawianki się zaczął 0;4 na tzw dobry start , ale tacy lekarze (bo nie działacze) we włodawskim sporcie,że na silę trupa reanimują .

  • Mariusz doskonale wiedział że ludzie których wsadził do zarządu nie dadzą rady zbudować drużyny i dlatego chciał żeby zamiast Włodawianki w 4. lidze grał Sokół Adamów. Ciekawe kiedy jego kolega Ryszard znowu zdecyduje o wycofaniu się z rozgrywek. Dograją chociaż do końca rundy? A może obaj mają bardziej ambitny cel i tym razem załatwią awans od razu do ekstraklasy? Tylko Marek jak zawsze oaza spokoju. Trener Orląt cały czas krzyczał jak oszalały, przeklinał i rzucał butelkami ipt a na ławce gospodarzy mimo niekorzystnego wyniku las palmas i haj leif.

 2. Były kibic LKS | 17 sierpnia 2018 at 11:59 |

  A jaka to wlodawianka? Jak tam prawie wszyscy z Różanki. Wstyd dla Włodawy że zgodzili się na takie coś… Żeby drużyna ze wsi ratowała miasto…gratuluję. Sami nie potrafiliby osiągnąć już IV ligi. Pozdrawiam ‘SPS EKO wlodawianke’.

 3. Napastnik LKS Płuco Adampol | 19 sierpnia 2018 at 17:02 |

  Nie wszyscy z EKO Różanka, jeśli wszyscy zawodnicy byliby z EKO Różanka to wynik byłby zgoła odmienny, tylko wyłącznie dzięki kilku zawodnikom z byłej EKO Różanka nie było dwa razy wyższego wyniku . Jak widać po wyniku myśl szkoleniowa w Różance jest o kilka lat przed myślą szkoleniową znawców piłki z Włodawy.
  Taktyka o ile można mówić o taktyce przyjętej przez gospodarzy to przegrać jak najmniej nie wygrać nie zremisować a przegrać bo tylko przegrana była w zasięgu umiejętności kopaczo biegaczy z miasta powiatowego , lecz w spożywaniu alkoholu dzień przed meczem zapewne pokonali przeciwników o kilka długości baru .

 4. i co Maniuś lipa nie? Miał być Adamów a tu proszę gra Włodawianka i w Żmudzi wiktoria 😀 co tam słychać w bielskiej okręgówce? szalik już kupiłeś?

 5. To nie gra Włodawianka a EKO Różanka pod nazwą Włodawianka jak zresztą słusznie jest zauważone w ,,Skarb kibica 90 minut IV liga lubelska ” Szkoda ,że nie reprezentuje Włodawy w IV lidze cały zespół EKO Różanka łącznie ze szkoleniowcami wówczas utrzymanie byłoby zapewnione a tak degrengolada powróciła do Włodawskiego sportu po roku nieobecności

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki