Włodawa wśród finalistów konkursu „Samorządowy Lider zarządzania”

Komisja Konkursowa „Samorządowego Lidera Zarządzania 2015 – Razem dla rozwoju” spośród zgłoszonych projektów z całej Polski wybrała dwunastu finalistów. W tym gronie znalazł się również Włodawski Obszar Funkcjonalny z projektem: Zarządzanie partnerstwem z wykorzystaniem zasad dotyczących współpracy w zespołach wirtualnych/ rozproszonych. 16 grudnia w Warszawie na konferencji kończącej II edycję konkursu finaliści przedstawią rozwiązania zastosowane w swoich partnerstwach. Ogłoszone zostaną też ostateczne wyniki konkursu wraz z uzasadnieniem. Celem konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2015 – Razem dla rozwoju”, jest znalezienie najciekawszych przykładów praktycznie stosowanych metod i narzędzi współpracy międzysamorządowej i międzysektorowej. Konkurs jest częścią projektu predefiniowanego realizowanego przez Związek Miast Polskich i partnerów (Związek Powiatów Polskich, Związek Gmin Wiejskich RP oraz Norweski Związek Władz Lokalnych i Regionalnych), ze środków Mechanizmu Finansowego EOG, „Budowanie kompetencji do współpracy międzysamorządowej i międzysektorowej jako narzędzi rozwoju lokalnego i regionalnego.”

Źródło – UM Włodawa

1 Komentarz do "Włodawa wśród finalistów konkursu „Samorządowy Lider zarządzania”"

 1. Ale o co chodzi…;)

 2. To jest żałosne Chwali się Strategią WOF a nie dokłada do remontu 1000 lecia i Korolowskiej kluczowych projektów wynikających z WOF

 3. Bożena i Edward | 10 grudnia 2015 at 16:34 |

  brawo wiesiek, brawo. zapraszamy na pieczonego barana

 4. panasiruk | 10 grudnia 2015 at 16:36 |

  Panie Muszynski co z poczekalnia na dworcu?

 5. Zima jest i dzieci będą marzły. Setki turystów będą odwiedzały wyremontowany teren wokół czworoboku. Mieszkańcy Włodawy w nowych firmach będą podejmować zatrudnienie. A wracaj Pan na tę niby uczelnie na Ukrainie. Chyba że to prawda, że skończył Pan ją eksternistycznie.

 6. Chwali się strategią WOF, którą nie on tworzył. Wodzirej tak się zapędził w organizowaniu imprez (może należy WDK zlikwidować, skoro wszystkie imprezy organizuje wodzirej), że Czworobok, który miał być rewitalizowany w ramach WOF dalej jest obskurny.

 7. Widać, że przewodniczący nie ma żadnego pomysłu na rozwój miasta i niepotrafi nawet wykorzystać tego co zostawił poprzednik. Jedynie co potrafi to odbierać nagrody za nieswoje dokonania i prowadzić różne festiwale i zabawy odbywajace się w mieście. Czy w Venus w czwartek takze był pierszym wodzirejem?

 8. Był, zazdrościsz? Do pięt mu nie dorastasz.

 9. Dokładnie. Poprzednik nie umiał wykorzystać WOF, a burmistrz Muszyński umiał go wypromować i otrzyma tytuł lidera samorządu 2015. Brawo

 10. “Krzysiu” twoje zachwalanie bezpartyjnego zakrawa już na kpinę. A co do WOF-u to poprzednik nie musiał promować, tylko wykorzystywał środki unijne, a wodzirej zakończył rok siedzenia w urzędzie i brania kilkunastu tysięcy miesięcznie bez żadnych sukcesów, chyba że sukcesem jest zrobienie z Urzędu Miasta agencji artystycznej.

 11. lepiej agencja artystyczna niż towarzyska jak za poprzednika

 12. To co z tymi studiami wodzireja? Studiowal w Kijowie czy tylko ma dyplom?

 13. Jak to jest, że w czasie wyborów głosi, że jest bezpartyjnym kandydatem, a teraz jeździ jako delegat SLD na konwencję wyborczą SLD?

 14. Bo nigdy nie ukrywał, że jest z sld. I ty dobrze o tym wiesz, tylko udajesz gł.

 15. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki