Włodawa nieprzychylna biznesowi

Włodawa jest na przedostatnim miejscu wśród 43 miast i miasteczek Lubelszczyzny pod względem atrakcyjności i przychylności dla biznesu – wynika z raportu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. – Ostatnie lata z punktu widzenia przedsiębiorców to jedno wielkie pasmo nicnierobienia – komentuje wyniki raportu obecny burmistrz Wiesław Muszyński.

„Analiza struktury funkcjonalno-przestrzennej oraz jej wpływ na rozwój przedsiębiorczości w miastach województwa lubelskiego” przygotowana w sierpniu przez urząd marszałkowski obnaża słabe strony naszego regionu. Pokazuje również wiele czynników, które wpłynęły na zaniechania i niemożność prawidłowego rozwoju Lubelszczyzny. Analiza zawiera także ranking 43 miast oparty na ocenie rozwoju przedsiębiorczości.

Dalsza część wiadomości znajduje się na stronie NowyTydzień

1 Komentarz do "Włodawa nieprzychylna biznesowi"

 1. Za poprzedniej władzy włodawskie firmy rozwinęły się odbudowując i budując nową infrastrukturę – trzeba być ślepym by tego nie widzieć. Miasto w ostatnich miesiącach wykonało ostatnie prace zakontraktowane przez poprzedniego burmistrza i strata czasu zacznie się teraz…

 2. Przez rok pozatrudniał tylko swoich, a remonty dróg zrobił za pieniądze uzyskane przez poprzednika. Ten rok pokazał jak jest niekompetentną osobą, która prócz lansowania się nic innego nie potrafi.Mówił o remoncie Czworoboku i NIC, mówił o zrobieniu specjalnej strefy ekonomicznej i NIC, mówił o budżecie obywatelskim i NIC, itp, itd. Tak jak kłamał w czasie wyborów iż jest bezpartyjny, tak kłamstwem było mówienie o tym jak jest kompetentną osobą. Szkoda Włodawy i nadzieja, że nowy sejm skróci kadencję i Włodawiacy pozbędą się bezpartyjnego przewodniczącego SLD.

 3. Wodzirej biadoli na Września a sam noc nie robi. Jego sukces to Zaleńska SaK, łągwa, Ambroizkowa, Sakowa, Dzięcioł i wielu innych związanych z SLD którym załatwił pracę.

 4. Wodzirej biadoli na Września a sam noc nie robi. Jego sukces to Zaleńska SaK, łągwa, Ambroizkowa, Sakowa, Dzięcioł i wielu innych związanych z SLD którym załatwił pracę.

 5. Jak osoba, która nie ma żadnego pomysłu na rozwój gospodarczy miasta, a jego obietnice wyborcze stały się jednym wielkim kłamstwem, może mówić “Ostatnie lata z punktu widzenia przedsiębiorców to jedno wielkie pasmo nicnierobienia”. Przecież przez 4 lata był radnym w mieście więc współrządził,mógł zgłaszać projekty do realizacji, które spowodowałyby, że Włodawa bardziej byłaby przychylna dla biznesu. Niestety jak pozkazał ostatni rok, człowiek ten nic nie potrafi, prócz zatrudniania najbardziej “kompetentnych”.

 6. Piszą, jadem sieją ale się zdziwią.

 7. Czemu się zdziwią, bo [rzewodniczący sld szykuje nowe zatrudnienia swoim działaczom?

 8. Akurat on to najmniej swoimi się obsadził. Wcześniej pamietam nowi jak przychodzili, to po kolei wymiatali wszystkich. Muszyński nie postępuje tak radykalnie. To mu się chwali.

 9. Ha ha ha ha ha ha

 10. Jedyne co wyszło przez rok “działalności” wodzireja to “znalezienie” miejsc pracy swoim działaczom partyjnym lub ich rodzinom. Mowa o rewitalizacji czworoboku, o budżecie obywatelskim i ściągnięciu inwestorów do utworzonej specjalnej strfy ekonomicznej okazała się jedną wielką wyborczą ściemą tak jak bezpartyjność i kompetencje kandydata.nadzieją mieszkańców by coś się zmieniło są tylko wybory samorządowe wiosną, gdyż w innym przypadku to zyska na tym wyborze tylko wodzirej i jego konto, oraz wymienieni wcześniej ci “najlepsi”, którzy dostali pracę za przynależność partyjną.

 11. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.