Więzienie będzie o wiele większe

O ponad 250 miejsc wzrośnie wkrótce „pojemność” włodawskiego więzienia. Za kilka miesięcy ukończony zostanie nowy blok dla skazanych. Łączny koszt inwestycji ma zamknąć imponująca kwota 18 mln zł.

Na terenie terenie włodawskiego więzienia powstaje nowy blok. – W wyniku podjętych działań w ramach przedsięwzięcia o nazwie „Budowa nowych jednostek organizacyjnych Służby Więziennej oraz rozbudowa i poprawa infrastruktury budowlanej” na terenie naszego obiektu powstaje nowy pawilon mieszkalny dla osadzonych – mówi por. Daniel Pręciuk z Zakładu Karnego we Włodawie.

– Planowany koszt inwestycji to 18 mln zł i pokryty zostanie z budżetu państwa oraz z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Pojemność pawilonu przewidziano na 258 nowych miejsc zakwaterowania dla osadzonych. Termin zakończenia robót budowlanych to koniec października 2021 r.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Więzienie będzie o wiele większe"

 1. pinokio | 1 maja 2021 at 07:35 |

  dobrze że budują bo będą wkrótce potrzebne?

 2. Ktoś wie czy w tej hali robię meble ?

 3. To stąd jest rekrutacja.

 4. Pinokio, wybierasz się tam

 5. Prekursor | 4 maja 2021 at 10:15 |

  Więzienie zwiększy się o 250 miejsc, co to oznacza? Przy najbliższych wyborach przyjaciele PO dostaną 250 głosów z Włodawy więcej. Tzw. swoi nawzajem się wspierają.

  • A co tam w Kodniu słychać? Podobno jakieś piwnice odkryliscie? Pan w mundurze z medalami i grubą teczką w IPN już był pozwiedzać? Zapomniałeś też dodać że więzienie się rozbudowuje dzięki Twoim wnioskom które przed laty przygotowales pracując w więzieniu. Pozdrawiam ci nasz ty wizjonerze zbawco miasta gminy i powiatu.

 6. Balbina | 4 maja 2021 at 10:47 |

  Ale myślą przyszłosciowo towarzysze z dojnej zmiany.Nowe cele przydadzą się im tylko czy aby 250 to nie zamało?

 7. wrrrrrrr | 7 maja 2021 at 19:41 |

  Balbino, POgadaj z Ptysiem, dojna zmiana to podłe przekręcenie słów dobra zmiana i nie ma nic wspólnego z rzeczywistoscią. Mówiąc wprost dotyczyła czegoś innego. Ale to jak z za….em za miskę ryżu. Wdrukowane w zryty mózg i funkcjonuje, bo się myśleć nie chce.

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.