Wieści z SMS Włodawa

Rozpoczynamy rundę rewanżową II ligi mężczyzn

W niedzielę 02.01.2020 r. w Lubartowie rozpoczynamy rundę rewanżową II ligi mężczyzn. Zespół nasz po bardzo dobrej pierwszej części sezonu, grał ze zmiennym szczęściem w drugij i ostatecznie w pierwszej rundzie zajął 5 miejsce. Różnice punktowe w czołówce są niewielkie i zapowiada walkę o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Niestety w rundzie rewanżowej układ gier jest taki że 4 mecze gramy na wyjeździe, dopiero w ostatnim, pożegnalnym, meczu będziemy gospodarzami i będziemy mogli zaprezentować się kibicom. Życzymy powodzenia!

Arkadiusz Żuk wystąpił w III Grand Prix Polski Seniorów w Gdańsku

W dniach 17-19.01.2020 r. w Gdańsku rozegrano III Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Wśród najlepszych graczy w Polsce wystąpił reprezentant SMS Włodawa Arkadiusz Żuk zajmując miejsce 21. Gratulujemy występu!

Drugie miejsce Arkadiusza Żuka w 3 WTK Seniorów

W dniu 05.01.2020 r. w Woli Osowińskiej rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w tenisie stołowym. Bardzo dobrze spisał się w nim zawodnk SMS Włodawa Arkadiusz Żuk, który dopiero w finale o zaciętym i emocjonującym meczu musiał uznać wyższość Jarosława Woźniaka (STS Lubartów) i zajął drugie miejsce. Miejsca pozostałych zawodników SMS Włodawa są następujące:
9 – Błażej Warpas
17 – Emil Nowak
25 – Szymon Zguczyński
33 – Jakub Zguczyński
48 – Sylwester Włoszek
17 – Magdalena Bytof
Gratuljemy!

1 komentarz "Wieści z SMS Włodawa"

  1. szkoda, że nie ma zdjęć Pani Prezes…

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki