Wielka szansa przed Włodawą

Stworzenie miejskiego centrum monitoringu, remont parku przy cerkwi, kompleksowa przebudowa rynku starego miasta oraz zagospodarowanie terenu po dawnej jednostce wojskowej. Inwestycje warte ok. 18,5 mln zł będą realizowane, jeżeli miasto otrzyma unijne dofinansowanie.

W ramach miejskiego centrum monitoringu powstanie 38 tzw. punktów monitoringu. Obejmą one te miejsca, w których bezpieczeństwo mieszkańców Włodawy może być zagrożone. Zostaną tam zamontowane 82 kamery. Obsługą systemu zajmie się straż miejska. Na ścianie jednego z jej pomieszczeń zostanie zawieszonych 9 dużych telewizorów LED o wysokiej rozdzielczości. Biuro ma być doposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy, serwery i oprogramowanie umożliwiające identyfikację osób oraz tablic rejestracyjnych samochodów.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

2 komentarzy "Wielka szansa przed Włodawą"

  1. To znak , że wybory samorządowe za pasem,
    Ale niech to!!!
    Mam uwagi i pytania , czym kierował się architekt , że nasadzenia drzew na gęsto i to w dwóch rzędach zlokalizowano na północnej i nie nasłonecznionej stronie Czworoboku, gdzie panuje wieczny cień i wilgoć , a na południowej gorącej jak patelnia ani jednego drzewa ? Czy nie powinno być odwrotnie?

  2. Po co te kamery,we Włodawie i tak jest spokojnie i cicho

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki