WIELKA GALA OPERETKOWY W WDK

Zabierzemy was w przepiękną podróż. Już 16 listopada o godzinie 20:00 w sali widowiskowej Włodawskiego Domu Kultury odbędzie się wyjątkowa gala. Szczegóły w opisie. Cena biletu 35 zł. Bilety dostępne w kancelarii WDK.

Publiczność całego świata rozmiłowana jest w magicznym świecie operetki i radosnych walcach Johanna Straussa. W pełnych zachwytu dźwiękach, usłyszeć można szelest długich sukien i ozdobnych piór, huk rozlewanego szampana czy miłosnych szeptów w alkowach.

W podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia zabierzemy Państwa już na najbliższym koncercie. Kompozycje największych kompozytorów operetkowych takich jak Lehar, Kalman, Offenbach przeniosą słuchaczy w zaczarowany świat operetki. W ten piękny,
wirujący wieczór nie zabraknie słynnego ” Time to say goodbye” czy arii Adeli „ Taki Pan jak
Pan” .

Wiedeń nieodłącznie kojarzy się z operetką, która wybrzmiewa niezapomnianymi melodiami opowiadającymi o gorącej miłości i szczęśliwych zakończeniach. Któż nie zna szlagieru: „Usta milczą dusza śpiewa” czy… „Co się dzieje? Oszaleję!”.

W świat operetki porwą Państwa wspaniali soliści z największych operetkowych scen Polski. Prześcigając się w kunszcie wokalnym, wyśpiewają najsłynniejsze duety miłosne. Zaśpiewają dla Państwa Emilia Zielińska (sopran) ,Dawid Kwieciński ( tenor) ,Kamila Lendzion(sopran)
oraz Mirosław Niewiadomski (tenor) Wspaniała zabawa dla miłośników muzyki w każdym wieku !!!

Zmiana wielkości czcionki