Uwaga na włamania

Z przykrością chciałbym poinformować, że w dniu dzisiejszym miało miejsce włamanie do mojego mieszkania na osiedlu przy ulicy Chełmskiej 8. Z obywatelskiego obowiązku informuję Państwa i przestrzegam. Złodzieje bez większych problemów sforsowali zamki w drzwiach i okradli mieszkanie z gotówki i biżuterii. Szczęście w nieszczęściu, że nie trzymamy z żoną wartościowych rzeczy w domu aczkolwiek straty są dla nas i tak bolesne.

Zwiększmy wszyscy czujność zarówno dla siebie jak i sąsiadów, zwracajmy także uwagę czy ktoś nie kręci się w naszym pobliżu.

Pozdrawiam

Jarosław Bareja

1 Komentarz do "Uwaga na włamania"

 1. To już plaga a gdzie jest policja

 2. Jaroslaw Sokolowski | 29 czerwca 2017 at 09:43 |

  Upadlincy i otwieranie granic. U mojej tesciowej w Trawnikach
  cale osiedle okradali 3 dni, 8 mieszkan i ich zlapali.
  Chamy UPAadlinskie, dzicz pusc do ludzi to zobaczysz…
  A to chyba dopiero poczatek—-

 3. Zwiększmy wszyscy czujność zarówno dla siebie jak i sąsiadów, zwracajmy także uwagę czy ktoś nie kręci się w naszym pobliżu.

 4. 4 lata temu, jakoś o tej samej porze, włamali się do mnie. To samo ” biżuteria i pieniądze” dobrze że małe straty.Po tygodniu odpowiedz z policji”sprawa zakończona z powodu nie wykrycia sprawcy” :))))). Zwracajmy uwagę czy ktoś się nie kręci w pobliżu.

 5. Ciekawe kto ostatnio wyszedł z więzienia? Mam nadzieję że zaraz tam wróci.

 6. Samson Miodek | 30 czerwca 2017 at 23:08 |

  Jakie braki w wiedzy i inteligencji trzeba mieć, żeby wypluć z siebie takiego paszkwila jak to powyżej uczynił “Jarosław Sokołowski”. Wszak wiadomo, że przed otworzeniem granic dla obywateli Ukrainy Polska była niczym Skandynawia. Zamki w drzwiach montowano pro forma a dzieci na ulicy mogły się niepokojone bawic domowymi kosztownościami. Sam “Jarosław Sokołowski” pseudonim Masa dostał “Order Uśmiechu” za przeprowadzanie pruszkowskich dzieci przez ulice. Warto też wspomnieć, że Ci Polacy, którzy zdecydowanie zdominowali europejskie więzienia po 2004 roku siedzą za niewinność i przywiązanie do tradycji narodowo katolickich.

 7. Mam pytanie, czy w klatce jest domofon?

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki