Uszkodził samochód, groził i jechał na podwójnym gazie

Włodawscy policjanci zatrzymali 42 – latka, który groził zniszczeniem mienia swojej sąsiadce, wyjeżdżając samochodem uszkodził jej pojazd, a do tego kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został zatrzymany i trzeźwiał w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Już usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i kierowania gróźb karalnych. Odpowie też za popełnione wykroczenie.

W środę wieczorem włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Dubecznie doszło do sąsiedzkiej awantury. Mężczyzna powiadomił policjantów, że jego sąsiadka się awanturuje, zarzuca mu zniszczenie samochodu i chce od niego wyciągnąć pieniądze za zniszczenia, których nie było. W związku z powyższym żąda pomocy.
Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że faktycznie 29 – letnia mieszkanka Dubeczna zwróciła uwagę swojemu sąsiadowi, że wyjeżdżając samochodem zarysował jej auto. Ten jednak zaprzeczał i groził, że teraz to dopiero on może  jej auto zniszczyć.

Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma ponad 1, 7 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany i trzeźwiał w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych włodawskiej komendy. Dziś usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i kierowania gróźb karalnych. Odpowie też za popełnione wykroczenie.podinspektor  Bożena Szymańska
KPP Włodawa