UG Włodawa: Umowa na montaż instalacji fotowoltaicznych podpisana !!!

W dniu 16.07.2019 Wójt Gminy Włodawa Dariusz Semeniuk wraz z panią Sakrbnik Katarzyną Błyskosz podpisali umowę na realizację zadania: „Energia z natury – fotowoltaika w Gminie Włodawa” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Wykonawcą inwestycji, wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego, jest firma FlexiPower Group. W ramach inwestycji u mieszkańców gminy wykonanych zostanie 131 instalacji o mocy 3,135Kwp i 3 instalacje o mocy 5,415kWp do produkcji energii elektrycznej. Wszystkie instalacje wyposażone będą w optymalizatory mocy, które rozwiązują problem wydajności w warunkach nierównomiernego nasłonecznienia i pozwalają osiągnąć wyższe uzyski energii z instalacji. Inwestycja będzie realizowana do 31.05.2020 r.

Celem głównym projektu jest zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, co będzie miało bezpośredni wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego, zmniejszenie obciążeń finansowych społeczności lokalnej wynikających z opłat za energię oraz zmniejszenie obciążenia środowiska.

UG Włodawa

3 komentarzy "UG Włodawa: Umowa na montaż instalacji fotowoltaicznych podpisana !!!"

  1. Ta firma montuje tandetę popytajcie w sąsiednich gminach

  2. mieszkaniec | 25 lipca 2019 at 10:19 |

    w których gminach??? podziel się to wiedzą tajemną

  3. Mieszkaniec | 27 lipca 2019 at 21:53 |

    Wystarczy w google wpisać “FlexiPower opinie” i już wyłania się obraz nędzy i rozpaczy nie trzeba nawet głęboko drążyć tematu opinie mówią same za siebie.

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki