Trzeba być zawsze o krok przed…

Rad czterokrotnego mistrza olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego na sukces w biznesie wysłuchało kilkudziesięciu lokalnych przedsiębiorców i samorządowców, którzy w ubiegły czwartek przybyli do restauracji Venus we Włodawie na spotkania „Biznes Lubelskie” zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

O biznesie nie mówił jednak wyłącznie wybitny polski sportowiec, ale również eksperci od podatków i prawa, w tym RODO. – To było ważne spotkanie dla naszych przedsiębiorców, gdyż można było uzyskać przydatne informacje w bardzo atrakcyjnej formie – mówiła po spotkaniu Katarzyna Wojtal, która na co dzień ma kontakt z pracodawcami we włodawskim PUP.

Czwartkowe spotkanie z cyklu Biznes Lubelskie rozpoczął Krzysztof Buczyński z Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, który opowiedział o działaniach zespołu Biznes Lubelskie na rzecz wzmocnienia lubelskiego eksportu i obsługi inwestorów.

Następnie na uczestników czekały prelekcje dotyczące najnowszych i niezwykle ważnych zmian w podatkach VAT, PIT, CIT oraz RODO. Te kwestie przybliżył uczestnikom spotkania ekspert Artur Kałdonek. Przedsiębiorcy i przedstawiciele samorządów poznali także zasady negocjacji, mediacji i arbitrażu w biznesie, o których opowiadał Marek Dąbrowski z Lubelskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji KUL. Na koniec, aczkolwiek zdecydowanie jako najbardziej oczekiwany prelegent, wystąpił czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

4 komentarzy "Trzeba być zawsze o krok przed…"

 1. Tourysta | 30 lipca 2018 at 07:28 |

  Jedno pytanie kto i na jakiej podstawie ustalił wysokość opłat za parkowanie wokół jeziora Białego???
  Opłaty pobierane są również za parkowanie na trawnikach. Ostatni weekend nad białym to niezbyt dobrze świadczy o właścicielu drogi. Auta na trawnikach zero interwencji Policji , wolna amerykanka. Nigdzie w Polsce tak nie ma. Ktoś zarobi za opłaty za parkowanie, ale właściciel drogi nic, nic , nic. Zarządcy drogi do dzieła bo marnacja pieniędzy publicznych chyba spora….

 2. lukaszenkowiec | 30 lipca 2018 at 21:49 |

  Puszcza Białowieska i Dni Brześcia. Ludzie tam mieszkający i cały rejon brzeski mogą być z siebie dumni. Pieknie, smacznie i czysto. Wielokulturowość w tym elementy polskość są wartością dodaną i są promowane. Co tam Bruksela…. polecam wizytę w Brześciu. -mam pytanie kto to napisał?????? buhahaha polskość promowana????

  • Nie wszyscy mają nacjonalistyczny kij w tyłku. Pojedź sobie do Czerniowców, Sambira, Czy Ivano Frankivska na Ukrainie to zobaczysz jak fajnie można nawiązywać do wielokulturowości regionu. Mimo, że Ukraińcom też w pewnej mierze odbija z nacjonalizmem to jednak nie jest on skierowany przeciwko Polakom.

 3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki