Świątecznie!

Jak co roku przed ratuszem rozbłysła świąteczna choinka. Tym razem jednak choinka pojawiła się i obok czworoboku. Nieco wcześniej pracownicy MPGK zawiesili i włączyli na wielu ulicach miasta świąteczne ozdoby. We Włodawie już czuć święta.

– Co prawda nie jest to paryskie Champs-Élysées – mówi burmistrz Wiesław Muszyński – ale staramy się i w naszym mieście nastrój bożonarodzeniowy i noworoczny wpleść w codzienność. Szczególne podziękowania za ten wystrój należą się nadleśnictwom Włodawa i Sobibór oraz MPGK-owi.
Za chwilę choinka rozświetli również plac przed starostwem. Są oczywiście malkontenci, którzy mówią, że w tak biednym mieście na tego typu zbytki nie ma miejsca. Są oni jednak w zdecydowanej mniejszości. Zdjęcia obrazują, że jednak warto nawet niebogate miasta dekorować, by mieszkańcom było radośniej nie tylko podczas samych świąt, ale i na długo przed nimi.

Źródło – Nowy Tydzień

1 Komentarz do "Świątecznie!"

 1. teraz jest piękni i bardzo świątecznie

 2. stary włodawiak | 15 grudnia 2015 at 18:53 |

  Nie ,żebym coś miał do choinek na Czerwonego Krzyża przy synagodze , ale może by tak przy ul. Koscielnej na ten czas Bożego Narodzenia ?

 3. Tu chodzi o deptak, a nie o synagogę. Tak myślę

 4. Wlodaea to dziura i nic tego nie zmieni

 5. Włodawa to dziura i nic trgo nie zmieni

 6. -Czyż zapraszanie przedstawicieli Izraela na posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej nie yebie wprost na setki kilometrów zdradą stanu?
  -A tak lokalnie…to po jaki grzyb pojechałeś jeden z drugim(czyt.starosta i małgorzata) do usraela i to jak się okazało po mediach nagle.Za swoje.

 7. Niech magiczna moc
  Wigilijnego Wieczoru
  przyniesie spokój i radość.
  A Nowy Rok obdaruje
  pomyślnością i szczęściem.
  Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
  oraz Szczęśliwego Nowego Roku
  Wszystkim Krwiodawcom
  życzy
  Personel OT RCKiK we Włodawie

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki