Swap party

O tym, że kobiety kupować uwielbiają nie trzeba nikogo przekonywać 🙂 Większość z tych zakupów krąży wokół ubrań, dodatków, butów, torebek, kosmetyków, perfum czy biżuterii. Swap Party to spotkanie podczas którego można się dowoli wymieniać przyniesionymi przez siebie rzeczami.

Dotychczas na tego typu spotkanie trzeba było jechać aż do Lublina. My postanowiliśmy zrobić Swap Party w sali SEZAM Włodawskiego Domu Kultury! Jeśli zainteresowanie będzie duże (a mamy taką nadzieję) będziemy mogli spotykać się co najmniej 2 razy w roku. Pomóżcie nam rozbudować tą ideę i poinformujcie o tym waszych znajomych.

Jeśli masz w szafie przynajmniej kilka rzeczy, których nie miałaś na sobie od wielu miesięcy, to znaczy, że powinnaś się wybrać na Swap Party. Zamiast kupować kolejne ciuchy, lepiej zamień te, które zalegają w garderobie. Przy okazji poznasz nowych ludzi i miło spędzisz czas, a przy tym nie wydasz ani złotówki.
Zasady są proste: na spotkanie przynieś rzeczy, których nie używasz – ciuchy, buty, torebki, biżuterię, ale też perfumy, które są nietrafionym prezentem albo kosmetyki niedopasowane do twojej cery. Dla kogoś innego mogą okazać się przedmiotami, których właśnie szukali. Ważne jest jednak, żeby rzeczy były w dobrym stanie, były ciekawe i modne, a kosmetyki niezużyte. W zamian możesz pobuszować w cudownościach, które podarowali inni.

Z założenia wymiana odbywa się bezgotówkowo, ale dopuszczalne są wyjątki. Jeśli ciuch jest wyjątkowo drogi, wtedy możesz go odsprzedać, ale przyjmuje się, że cena nie powinna przekroczyć 100 zł. Warto pamiętać, że swap party to nie targowisko. Tutaj nie chodzi tylko o pozbycie się nielubianych rzeczy i zaopatrzenie w nowe, ale przede wszystkim o spotkanie, poznanie nowych ludzi, zabawę z przebierankami i miłe spędzenie czasu.

W celu usprawnienia organizacji podczas spotkania prosimy zainteresowane osoby, które chcą przynieść swoje ubrania, buty, biżuterię, dodatki czy kosmetyki o telefon (82 5721 751) i wpisanie się na listę “wystawców” 🙂

Zmiana wielkości czcionki