Starosta naraził się wojewodzie

O pomoc w walce z epidemią koronawirusa starosta Andrzej Romańczuk zwrócił się do ambasadora Republiki Federalnej Niemiec. Tłumaczył, że powiat włodawski jest w dramatycznej sytuacji. Tym desperackim listem naraził się władzom naszego województwa.

W liście skierowanym do Arndt Freytag von Loringhoven’a starosta włodawski napisał, że w związku z medialnymi doniesieniami o chęci niesienia pomocy przez władze RFN dla państw i regionów szczególnie dotkniętych trudną sytuacją związaną z pandemią COVID-19, prosi o wzięcie pod uwagę w tych działaniach powiatu włodawskiego.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

3 komentarzy "Starosta naraził się wojewodzie"

  1. starosta powinien ,,odrobić” za pomoc przy pielęgnacji szparagów dla darczyńców..takie ,,dobrowolne roboty przymusowe”

  2. Panie starosto pisowcy wiedzą to co Pan prezes powie.

  3. Naraził się nie wojewodzie, ale wyborcom, którzy widzą jak zarządzany jest szpital i jak niskie są jego kompetencje skoro nawet nie wie na czym ta tzw. pomoc miała by polegać.Pisanie takich infantylnych listów wprost poraża – pisanie listów na podstawie doniesień prasowych , panie starosto! Pan jest przecież urzędnikiem samorządowym , to zobowiązuje.

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki