Stanowisko Zarządu Powiatu we Włodawie jako odpowiedź na List Otwarty Burmistrza Włodawy z 16 listopada 2020 r.

1 Komentarz do "Stanowisko Zarządu Powiatu we Włodawie jako odpowiedź na List Otwarty Burmistrza Włodawy z 16 listopada 2020 r."

 1. I gdzie ta opiewana współpraca między miastem, a powiatem, te wspólne działania, wspólne wyjazdy tak wychwalane na łamach lokalnej prasy?

 2. Zarzad znowu mija się z prawda, zgodnie z oświadczeniem wojewody starosta od siepnia nie złożyl zamówienie ani na respiratory ani na karetke, zato prosi niemców o pomoc.

 3. Panie Burmistrzu
  Kiedy w końcu doczekamy się miejskiej stacji paliw.
  Wszyscy widzimy jak we Włodawskich punktach sprzedaży paliw panuje w najlepsze zmowa cenowa.
  Czas z tym skończyć.

 4. Burmistrz ma rację. Dwóch jego ludzi spsiło się. Ma Pan 2 “mocnych” w powiecie, rozpacz. A może liczy Pan na nich nadal? Liznęli d..ę temu, który ma chrapkę na Pana miejsce

 5. Gdzie dwóch się kłóci- trzeci korzysta. Co Wy wyrabiacie? Zastanówcie się tam w powiecie o co Wam chodzi? Koniecznie chcecie dojnej zmiany we Włodawie?

 6. Ciężko wystraszony sobek starosta podpiera się zarządem (z dwoma przechsztami-czyt. zdrajcami) pomimo tego, że burmistrz pisał tylko do niego, a nie do zarzadu powiatu. Tak zachowuje się mały wystraszony człowieczek szukający oparcia choćby w byle kim. Koniec kadencji blisko – trza się pakować – wystarczy tego co pan zepsół. Panie burmistrzu, mamy nadzieję, że w przyszłości nie znajdzie pan miejsca w swoim komitecie wyborczym takim “asom” jak tych dwóch. Czas na śmietnik! Szukaj pan młodych sprawnych (jak strajkujące kobiety) ludzi, czas pożegnać tą zmianę we wszystkich partyjnych jaczejkach – od lewej do prawej strony.

 7. Drogi Zarządzie a może podasz ile własnych środków przeznaczyłeś na pomoc włodawskiemu szpitalowi? Inne samorządy zakupują sprzęt, organizują zbiórki na jego zakup, a was jedynie stać na okłamywanie ludzi ( co udowodnił wojewoda) i szukanie pomocy u obcych. Wstyd. Bierzecie sporo pieniędzy za nicnierobienie. Pan burmistrz ma rację, że występuje w obronie mieszkańców. Dziś motocyklista został odesłany jutro może każdy z nas znajdujący się w trudnej sytuacji. Panowie każdy mieszkaniec może zwalać winę na rządzących i prosić o pomoc obcych i spokojnie mógłby was zastępować, Wy nic nie robicie tylko kasę pobieracie.

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki