SMS Włodawa – w II lidze !

Awans w lidze tenisa stołowego juniorów Stowarzyszeni Miłośników Sportu Włodawa. Młodzi zawodnicy klubu SMS Włodawa, dzięki doskonałej postawie na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zapewnili sobie awans do II ligi, po zwycięstwie u siebie z drużyną UKS Grot- Michał Werbkowice, w której dwóch zawodników grało w klubach I ligowych. Na początku rozgrywek „światek” tenisa stołowego twierdził, ze drużyna z Werbkowic jest głównym faworytem i awansuje do II ligi. Dzięki systematyczności i zaangażowaniu zawodników na treningach, każdy kolejny mecz potwierdzał, że beniaminek rozgrywek klub z Włodawy wywalczy awans do II ligi. Drużyna nasza składa się z uczniów ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie i Gimnazjum nr 2 we Włodawie. Nie byłoby tak znaczącego sukcesu bez pomocy władz samorządowych miasta i powiatu, osobistego zaangażowania burmistrza Włodawy Wiesława Muszyńskiego, starosty włodawskiego Andrzeja Romańczuka, dyrektora szkoły Eugeniusza Omelczuka, do których kierowane są od zawodników i działaczy klubu, serdeczne słowa podziękowania. Zawodnicy i trener dziękują także kibicom, którzy w coraz większej liczbie przychodzili na mecze i dopingowali zawodników.

Dzięki klubowi SMS Włodawa tenis stołowy na poziomie profesjonalnym jest coraz bardziej zauważalny, chociaż wcześniej był nieznaną dyscypliną sportową. Dlatego podziękowania i gratulację należą się przede wszystkim głównym twórcom sukcesu, prezes stowarzyszenia Bożenie Hamziuk i trenerowi Adamowi Płodzieniowi.
Po wakacjach zapraszamy kibiców na jeszcze większe emocje w rozgrywkach II ligi w tenisie stołowym mężczyzn w sezonie 2016/2017, a działaczom i zawodnikom z Włodawy życzymy powodzenia i utrzymania się w II lidze.

Zmiana wielkości czcionki