Smród sparaliżował Okuninkę

W centrum Okuninki ktoś rozpylił jakąś substancję chemiczną. Smród rozniósł się po okolicy. Jedna osoba z objawami zatrucia trafiła na szpitalny oddział ratunkowy. Interweniować musiała specjalna grupa chemiczna z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Sprawę wyjaśnia policja.

W środę około godziny 10 z magazynu w centrum Okuninki zaczął wydobywać się nieprzyjemny, drażniący zapach. Po kilku minutach wyczuwalny był również w barach i lokalach w promieniu nawet kilkuset metrów. Wczasowicze w panice zaczęli uciekać, byle dalej od miejsca skażenia. Zaalarmowano straż pożarną we Włodawie oraz policję. Przyjechała również karetka pogotowia, gdyż dwie osoby skarżyły się na złe samopoczucie. Jedną przebadano w karetce, druga miała objawy zatrucia i została przewieziona na szpitalny oddział ratunkowy.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Smród sparaliżował Okuninkę"

 1. Smród smrodem, ale Pani rzecznik dlaczego brak jest reakcji policji na parkowanie pojazdów na obwodnicy w miejscach niedozwolonych. Na trawnikach na chodnikach. Przecież to strefa płatnego parkowania i parkowanie tylko w miejscach wyznaczonych. Przyjezdni rozjeżdżają Okuninkę a Państwo macie instrumenty aby temu zapobiec? Proszę działać nie tylko opowiadać ile to mandatów wypisała Policja. Bo w Okunince w zakresie parkowania to wolna amerykanka….

 2. Kulopiorek | 8 sierpnia 2019 at 14:18 |

  Sprawa jest bardzo oczywista, nie ma reakcji policji gdyż są to wykroczenia z Prawa o Ruchu Drogowym a policjanci pionu Prewencji spoza Zespołu Ruchu Drogowego są rozliczani za mandaty z tzw wykroczeń porządkowych. Takich jak ,spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, zaśmiecanie czy zakłócanie ciszy nocnej lub używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym itp….
  Natomiast Zespół Ruchu Drogowego jest aż tak liczny składem osobowym ,że nie pamiętam kiedy po raz ostatni widziałem patrol tzw drogówki w godz 22:00-6:00 a może nigdy nie widziałem …

  • Zaśmiecanie buahahaha śmiech na sali przy pustej widowni. Ile u nas (mam na myśli też Polskę) na poboczach ulic, chodnikach jest śmieci. W przeciwieństwie do Białorusi. Niech ktoś mówi co chcę ale tam jest czystość, ład i porządek bo Łukaszenko tego pilnuje.

 3. Zaśmiecanie buahahaha śmiech na sali przy pustej widowni. Ile u nas (mam na myśli Polskę) na poboczach, chodnikach jest śmieci. W przeciwieństwie do Białorusi. Tam jest w miejscu publicznym czystość, ład, porządek. Łukaszenka tego pilnuje.

 4. Zaśmiecanie buahahaha śmiech na sali przy pustej widowni. Ile u nas (mam na myśli Polskę) na poboczach, chodnikach jest śmieci. W przeciwieństwie do Białorusi. Tam jest w miejscu publicznym czystość, ład, porządek.

 5. Zaśmiecanie buahahaha śmiech na sali przy pustej widowni. Ile u nas (mam na myśli Polskę) na poboczach, chodnikach jest śmieci. W przeciwieństwie do Białorusi. Tam jest w miejscu publicznym czystość, ład, porządek. Łukaszenka tego pilnuje

  • Administrator | 9 sierpnia 2019 at 10:08 |

   Taka ilością identycznych komentarzy zaśmieciłaś ten wątek. Buuaaahaaaa Brudasie .

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki