Samochodowe wraki staną do wyścigu

Wystartowały zapisy do czwartego wyścigu wraków samochodowych „Wrak Race Włodawa”. Tak jak w poprzednich edycjach tej imprezy, w rywalizacji weźmie udział maksymalnie 40 ekip. Jest o co walczyć. W tym roku suma nagród pieniężnych wynosi 5 600 zł.

– Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Zainteresowanie wyścigiem jest bardzo duże, więc trzeba się spieszyć. Połowa miejsc jest już zajęta. Informacje dotyczące zgłoszeń można znaleźć na naszej stronie internetowej bądź na naszym facebooku – mówi Renata Włostowska z Włodawskiego Domu Kultury.

Wyścig wraków odbędzie się 19 czerwca na włodawskich błoniach. Wpisowe wynosi 300 zł. Jak co roku, na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, rzeczowe oraz statuetki. Uczestnicy wyścigu otrzymają również pakiety startowe.

– Zwycięzca wyścigu wzbogaci się o 1400 zł. Z kolei osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają odpowiednio 1100 zł i 900 zł. Nagrodzimy również „kobietę rakietę”, czyli najszybszą panią (600 zł) oraz „odpimpowaną furę”, czyli najlepiej wystylizowane auto (600 zł). Nowością w tegorocznym wyścigu będzie nagroda pieniężna „fair play” w wysokości 1 000 zł. Jej wyłącznym pomysłodawcą i fundatorem jest nasz nowy partner Auto West Włodawa z marką ECPS Group –informuje Łukasz Zdolski, dyrektor WDK. 

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.