Remont ulicy Partyzantów jeszcze w tym roku

Co najmniej 528 tysięcy zł trafi do Włodawy z Funduszu Dróg Samorządowych Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Dzięki temu jeszcze w tym roku będzie możliwy remont ulicy Partyzantów we Włodawie. Projekt włodawskiego ratusza „Przebudowa drogi gminnej nr 104278L – ul. Partyzantów we Włodawie” uzyskał dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.
– Ulica Partyzantów jest bardzo ważnym punktem na mapie miasta. Tym bardziej cieszę się, że udało nam się pozyskać środki na jej remont jeszcze w tym roku. Realizacja projektu pozwoli nie tylko na remont nawierzchni. Przyczyni się również do zwiększenia bezpieczeństwa przy Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie i Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym – mówi Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

W ramach realizacji projektu na odcinku ulicy Partyzantów o długości 240 metrów – od skrzyżowania z ulicą Czerwonego Krzyża do alei Jana Pawła II – pojawi się nawierzchnia z kostki brukowej. Na pozostałym odcinku zostanie położona nowa nawierzchnia asfaltowa. Planowana jest również budowa ścieżki rowerowej. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pieszych przejścia zostaną dodatkowo oznaczone. Wymienione zostanie też oświetlenie. Umowa na dofinansowanie remontu ulicy Partyzantów zostanie podpisana w przyszłym tygodniu. Prace potrwają do listopada.

UM Włodawa

1 Komentarz do "Remont ulicy Partyzantów jeszcze w tym roku"

 1. MARYSIA | 21 maja 2019 at 11:35 |

  A czy jeszcze w tym stuleciu dojdzie do remontu ulicy Nadstawnej, która jest boczną od centrum miasta przyjmując ze jest to Rynek…od ponad 40 lat nic a nic nie dokonano w tym zakresie, dziury po ubytku kamieni…jednym dobrem po urwaniu kilku misek olejowych w samochodach nieco obniżono studzienki. A pan Burmistrz obiecywał….my czekamy i serdecznie prosimy.

  • Owszem ulica jest w opłakalnym stanie ale nikt nie urwał misek olejowych. A co jakiś czas nią jeżdżę.

 2. Włodawianka | 21 maja 2019 at 20:48 |

  Ja mieszkam przy ulicy Nadstawnej i co jakiś czas widuję dróżki olejowe(?)rozpoczynające się od studzienek. Wiec skąd te dróżki?

  • Wójcik dobra rada | 22 maja 2019 at 07:14 |

   I ja wtedy mówię: Zamiast się żalić otwórz tam warsztat. Zarobisz miliony monet.

  • Pytanie czy jedziesz, jak czołg ruski czy omijasz studzienkę?

 3. olej ci cieknie spod głowicy baranie

 4. Mogliby do czasu remontu tej ulicy ,wrzucić kilka wiader asfaltu w te wielkie wyrwy.Czy ma tak być aż zaczną remont,a ten może pod koniec roku?Wstyd,środek miasta i takie cuda jak w 3 świecie.Znak informacyjny nie załatwia sprawy.Czy ktoś się w ogóle poczuwa do tego?

 5. Sąsiedzie na twojego pordzewiałego rzęcha taka ulica wystarczy. Swoją drogą kto ci podbił badania techniczne ?!

 6. Twoja stara za loda

 7. Najlepiej tylko ul.Dzialkowcow.Najważniejsza
  w mieście.

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki