Relacja z wycieczki na narty do Kluszkowiec

W dniach 06 – 10.01. 2016 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie zorganizował dla mieszkańców Włodawy i okolic zimową wycieczkę na narty do Kluszkowiec. 6 Stycznia punktualnie o godz. 6:00 uczestnicy wycieczki przeszli krótką odprawę przed Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Włodawie, po czym wyruszyli autokarem do miejsca docelowego. Po przybyciu na miejsce nastąpiło zakwaterowanie w pensjonacie „Willa Szarotka”, gdzie już na uczestników wycieczki czekały smaczne i ciepłe posiłki. Każdy z uczestników wyjazdu miał do wyboru – wyjazd na stok na narty lub zwiedzanie pięknej górskiej okolicy, w której głównymi atrakcjami turystycznymi są : Pieniński Park Narodowy, Wąwóz Homole, Jezioro Czorsztyńskie, Zamek w Czorsztynie, Teremy w Białce Tatrzańskiej i wiele wiele innych.

Dobrze przygotowane i naśnieżone stoki narciarskie oraz świeże i czyste górskie powietrze dały możliwość uczestnikom wycieczki oddania się białemu szaleństwu w całej krasie. W drugim dniu pobytu w górach wybraliśmy się do stolicy polskich Tatr – do Zakopanego, gdzie wybraliśmy się na obowiązkowy spacer po Krupówkach. W trzecim dniu wycieczki po szusowaniu na nartach został zorganizowany kulig wraz z ogniskiem i kiełbaskami, natomiast w czwartym dniu wycieczki uczestnicy mieli możliwość skorzystania z term w Białce Tatrzańskiej, gdzie mogli się zrelaksować i odpocząć przed powrotem do domu.

Zainteresowanie tematem wycieczki oraz frekwencja uczestników dopisały, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Planujemy już kolejny wyjazd na narty oraz kolejne wycieczki rekreacyjno – sportowe.

Fotorelacja z wydarzenia znajduje się w tym miejscu.

1 komentarz "Relacja z wycieczki na narty do Kluszkowiec"

  1. góral czorsztyński | 28 stycznia 2016 at 12:39 |

    Już drugi raz popełniacie ten sam błąd.
    Miejscowość nazywa się KLUSZKOWCE, a odmienia się: do kogo/czego: KLUSZKOWCÓW.
    Nie Kluszkowca, nie Kluszkowiec.
    Zajrzyjcie na mapę. Głupio nie wiedzieć gdzie się było!

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki