POSZUKUJEMY SPRAWCÓW POBICIA

Włodawscy policjanci poszukują sprawców pobicia 3 mężczyzn, do którego doszło w lipcu br., w Okunince. Poniżej publikujemy wizerunek jednego z napastników. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie lub inne mogące przyczynić się do ustalenia osób mogących mieć z nią bezpośredni związek, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 47 813 22 25.

Włodawscy kryminalni prowadzą postępowanie w sprawie pobicia trzech mężczyzn w jednym z lokali gastronomicznych w Okunince. Do zdarzenia doszło w nocy 11 lipca br. W wyniku zdarzenia jeden z pokrzywdzonych trafił do szpitala z obrażeniami ciała.

Do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości napastników. W wyniku analizy nagrania z monitoringu wyodrębniono wizerunek jednego z nich. Osoby, które rozpoznają przedstawionego mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców tego przestępstwa, proszone są o telefoniczny kontakt z włodawską komendą pod numer 47 813 22 25 lub  47 813 22 24. Informację można przekazać anonimowo.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

1 komentarz "POSZUKUJEMY SPRAWCÓW POBICIA"

  1. Kolega policjant został pobity, dlatego tak usilnie poszukujecie sprawców.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.