Poszukiwany wpadł, bo pokłócił się o… piwo

Nietypową interwencję przeprowadzili wczoraj urszulińscy policjanci, którzy zatrzymali 52-letniego mężczyznę. Mundurowi ustalili, że doszło do kłótni między znajomymi, a „kością niezgody” okazało się… piwo. Podczas legitymowania wyszło na jaw, że awanturnik jest osobą poszukiwaną. Wczoraj włodawscy policjanci w ramach akcji Poszukiwany zatrzymali jeszcze 3 inne osoby ukrywające się przed organami ścigania.

Wczoraj około 22:30 urszulińscy policjanci zostali skierowani na interwencję gdzie miało dojść do zaatakowania zgłaszającego. Na miejscu okazało się, że dwaj mężczyźni, którzy razem spożywali alkohol pokłócili się o…piwo. Podczas legitymowania wyszło na jaw, że 52-letni mieszkaniec gminy Urszulin jest osobą poszukiwaną i ma do odbycia ponad 2 tygodnie kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie skąd trafi do Zakładu Karnego.

Wczoraj policjanci zatrzymali jeszcze 3 inne osoby ukrywające się przed organami ścigania. Wzmożone działania były prowadzone w ramach realizacji akcji „Poszukiwany”.  Pozostali zatrzymani to: 47-latek z gminy Włodawa, 36-latek z Włodawy  oraz 44-latek z gminy Wola Uhruska. Wszyscy mieli do odbycia karę kilku dni aresztu i od zasądzonej kary uwolnili się wpłacając grzywnę.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa